Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

bak yaa.. insan böyle bi haberi bu kadar bekletir mi??? çok teesüflerimi sunup sonrada tebrik ediyorum...
Allah tamamına erdirsin inşallah... ay topiğimizin bi meleği daha oldu...

baharcığım ben ynz arkadaşımın tefriciyesini okudum Allah kabul etsin .canım arkadaşım Rabbim inşallah tez vakitte bebeğini kucağına almayı nasip etsin

ben okudum allah kabul etsin amin

kızlar bende okudum ALLAH kabul etsin.bizim net yok arkadaştan yazıyorum eğer giremessem duaları yine okurum ama nasıl bildiriim bilmiyorum inş net gelir kızlar yaaaa kendinize iyi bakın ALLAHA emanet olun

canim herkeste olucak diye bir sey yok.insallah hayirli sonuclanir tedavin?daniamrkadami yaptiriyosun canim?hangi hastanede?

evet canim hvidovre hastanesinde yapiyorum saolasin insallah ama nedense hic umudum yok burdaki yontemlerden ne diyelim hakkimizda hayirlisi

Kızlar baharın paylaşımını bulamadım sayfalarada bakamayacağım ben 131 adet okuyacağım ama kime okuyoruz yazarmısınız....

bahar ben ynz nin tefriciyelerini okudum canım
Rabbim kabul etsin
yuvalarını şenlendirsin inşallah

insallah burda tutarda tr ye gerek kalmaz.senin kacinci denemen bu sefer.?

ynz arkadaşım duanı okudum canım ..Allah yuvanı tez zamanda şenlendirsin işallah...

Bende payıma düşen tefriciyEyii okudum
Allah kabul etsin

baharım ynz arkadaşımız için olunacak tefriciyleri okudum canım Allah kabul etsin

baharim bende okusum canim,ynz arkadasim ALLAH kabul etsin nietini insallah,cok yakinda gelsin bebisin:))

ben geceye kadar tefriciyeleri okurum beni okudu yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…