Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi
tatlım ii gezmelerrrrrrrrrrrr oh tadını çıkar bu bi kaç günün
bende okudum cnm ynz nin tefriciyelerini
rabbim gönlündekini nasip etsin inş

karyatid Dün akşam burada geçen konuşmaları okudum , o kadar yorgun gelmiştim ki işten bir nebze de olsa gülümsettin beni ...
Muhtemelen henüz ergen dönemini yeni bitirdin , ya da üniversite den yeni mezunsun , okul döneminin vermiş olduğu kişilik karmaşasını üzerinden atamamışsın ...
Felsefe merakını da anlayabiliyorum bazı insanlar gerçekten bir kaç Kafka sözü Nietzsche den bir şeyler okudukça dünyaya farklı bir pencereden bakıyorlar ... İş bunları okumak değil , Sigmund Freud'un çalışmalarını tam olarak okuyup Ego'nun insan üzerindeki etkilerini de kavrayabilseydin ...
Burası okul değil , insanların yazım yanlışlarını eleştirmek çok ayıp . Burada bir ortak noktada birleşmiş insanlarız . Hiç birimiz birbirimizi görmedik , tanımıyoruz ama hepimizin baktığı nokta aynı olduğu için birbirimizi çok iyi anlıyoruz .
Duaların sayı ile kısıtlanmasına gelince , burada zaten bunlar okunduktan sonra mutlaka olacak diye bir şey yok , her şey inandığımız yaradandan gelir . Eğer öyle olmuş olsaydı herkes okur her istediğini alırdı , zaten biz bunun bu şekilde olmadığını bilecek akıl sağlığında insanlarız .
Gayretini anlıyorum , ama ortada yapılan bir olay , eylem , var en azından emeğe saygı duymak lazım . ya da insanlar ne şekilde rahatlıyorlarsa o şekilde davranırlar . Bunu da anlayabilmek ERDEM meselesidir ki sanırım sende yok denecek kadar az :)
Bizler için içten ettiğin dualar için Allah razı olsun , ama ben sayısız dua ediyorum kabul olur mu demen yanlış , biz bilemeyiz Rabbim bilir yüreğini , içtenliğini , samimiyetini ...
KK forumu çok geniş mesela geyik bölümü var , orada daha eğlenceli şeyler bulabilirsin kendine ... Hayatta Bol şans ...

Baharcım ben okudum canım şimdi YNZ nin tefriciyesine başlıyorum gecikme için tekrar kusura bakmayın lütfen .

canım senin durumun nedir var mı bir gelişme merak ettim seni umarım iyisindir .

kullanıcı panalinden kişisel bilgiler kısmından bebeğin doğum tarihini giriosun. ben öle yaptım. araya - bunu koy.

14-06-2013 gibi

Hayırlı Cuma'lar dilerim, Rabbim dualarınızı kabul etsin İnşaAllah.

Hanımlar,
burası bir dua topiği, topiği tartışmalara esir etmeyin lütfen...

tatlım ynz arkadaşımızın tefriciyelerini okudum.
Allah arkadaşımızın gönlündekileri hayırlı ve gerçek etsin.amin.
ne muradı varsa versin .amin.

baharcım beni okudu yaz; çünkü hafta sonu giremiycem kk..

ya kızlar biliyorsunuz ben 20 gün önce kürtaj oldum (( şimdi sorum şudur . kürtajdan sonra kanamam oldu ama bu adet kanaması sayılmıyormuş . dün regl başladı ama o kadar az geliyorki neye sayacağımı şaşırdım . normalde 20-40 gün arası normal regl olunurmuş . bende başlayan kürtaj sonrası kanama olamaz çünkü ondan sonra en fazla 5 gün devam ediyormuş 20 gün sonra tekrarlaması bana çok normal gelmedi . ve ben bunu regl kanaması diye dikkate alarak dün zeynep kamilden HSG için randevu aldım (( acaba yanlış mı yapıyorum kürtajdan sonra normal regl nasıl olurum başına gelen var mı hiç acaba bana yardımcı olabilecek .

Canim ne durumdasin ben ne kadar okuyacagimi bilemedim simdi 600lerdeyim banada belirli bi sayi versen olmazmi yani hedefim belli olursa daha hizli gidebilecegimi dusunuyorum :)bide icimde suphe olmaz ay cokmu gelcek ay azmi gelecek diye(ozel mesaj hakkim olmadigi icin burdan yaziyorum)

canlar hepinize günaydın biz bugün izmire gidiyoruz...
yine herzamanki gibi okuyanlar okudum diye yazsın...
ben orda fırsat bulup girerim cumartesi günü...
görüşmek üzere öpüyorum hepinizi

hayırlı yolculuklar canım Allaha emanet olun
sağsalim gidin gelin inşallah.

canım ben ynz06 arkadaşımızın tefriciyelerini okudum Allah kabul etsin
ne muradı varsa versin arkadaşımızın.

insallah canim devam edersin merak etme bi sorun cikacagini sanmiyorum pes etmek yok her ne olursa olsun allahin izniyle asariz hepsini ...Saol arkadasim bu seferde olmazsa biraz dinlenmek istiyorum agustos eylul gibi trde denemek isityorum bakalim hayirlisi insallah rabbim o noktaya ulastirmaz

canım şuan 2000deyiz. tamam ozamn sen şuan 600 okumuşsun istersen 1000 tamamla bitince yine haber canım

kizlar bu sorun uzun protokoldemi olusuyor ben sali gunu uzun protokola basladimda bunlarida okuyunca irkildim azcik
canim herkeste olucak diye bir sey yok.insallah hayirli sonuclanir tedavin?daniamrkadami yaptiriyosun canim?hangi hastanede?
kızlar ben yatıyorum. çok belim ağrıyor. işle ilgili bişiler hazırlamam lazımdı ama yapamıcam. yatıyorum.

canimmm bennde cokk tbr ederimmmm

okudum kabul olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…