Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yokta canım ilaç beni darmaağın etti uyumuş kalmışım masada uyandrmamış arkadaşlarda kötym diye başım çok fena dönüo wc ye bile yanımda bırıyle gıdıyom :)) yarın dan sonra bellı olcak durumum bakalm yarın bıtıyo ilaç
ben bu baş dönmesine anlam veremedim tatlım uyku yapar tamam ama başdönmesi varmı yan etkilerde ben hiç yaşamadım:KK57:

ben bu baş dönmesine anlam veremedim tatlım uyku yapar tamam ama başdönmesi varmı yan etkilerde ben hiç yaşamadım:KK57:
war canım doktorda demişti zatende ben bu kadarını beklemiodum hayata küstüm ya yarın sabahta içcem btcek ama yarın içmesemmi diom ewde sorun olmuo yatmadan önce içiyorum ama iş yerinde fena etti beni

war canım doktorda demişti zatende ben bu kadarını beklemiodum hayata küstüm ya yarın sabahta içcem btcek ama yarın içmesemmi diom ewde sorun olmuo yatmadan önce içiyorum ama iş yerinde fena etti beni
bebiş varsa zararı yoktur cnm bir gün daha iç sonra zaten bırakır bırakmaz etkisi geçiyor hemen.....idare et bir gün daha bebeğin tutunmasına faydalı bir ilaç inşallah ta mercimeğimiz vardır ve tutunur bu vesileyle:)

5----Ezeleren---------------- ----------2 AĞUSTOS -------------beklemede---25
6----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
7----izmirden88-----------------------23 AĞUSTOS------------:nazar: hamile:nazar:
8----polyanna23-----------------------24 AĞUSTOS------------beklemede--37
9----nazardegmesin-------------------25 AĞUSTOS------------beklemede--29
10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
kızlar ezelim ve ben hariç ne alemesiniz varmı güzel gelişmeler?
bende 30 ağustosu bekliyorum :KK51:

bebiş varsa zararı yoktur cnm bir gün daha iç sonra zaten bırakır bırakmaz etkisi geçiyor hemen.....idare et bir gün daha bebeğin tutunmasına faydalı bir ilaç inşallah ta mercimeğimiz vardır ve tutunur bu vesileyle:)
inş canım yine bugün moralim bozulmaya başladı zaten ya hasta olursam die halbuki şu ilacı kullanmaya başlayana kadar zaten hamile deilim billiorum diodum ama :KK43: inş wardr bebeğim... bırakınca hemen hasta olurmuyum ki yoksa eğer

inş canım yine bugün moralim bozulmaya başladı zaten ya hasta olursam die halbuki şu ilacı kullanmaya başlayana kadar zaten hamile deilim billiorum diodum ama :KK43: inş wardr bebeğim... bırakınca hemen hasta olurmuyum ki yoksa eğer
cnm eğer gebelik yoksa 10 gün içinde adet olursun demişlerddi geçen ay çatlatma iğnesiyle birlikte kullanmıştım ya doktor biter bitmez olursun demişti ama 4 gün geçmişti .......ama inşallah bebiş vardır ve 9 ay sonra adet olursun:KK68:

ay
cnm eğer gebelik yoksa 10 gün içinde adet olursun demişlerddi geçen ay çatlatma iğnesiyle birlikte kullanmıştım ya doktor biter bitmez olursun demişti ama 4 gün geçmişti .......ama inşallah bebiş vardır ve 9 ay sonra adet olursun:KK68:
y bitanemm benimm inşallah yaaa :KK37: ben ewlenmeden öncede kullanmıştım 5 gün kullandım 6. gün adet olmştm eğer olacaksam hemen olurum inş

X