Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar merhaba öncelikle ben bu siteyi 9 aydır takip ediyorum ama yeni üye oldum bende 9 aylık evliyim bebek istiyoruz ama olmuyor yarın adet günüm insallah hamileyimdir olmam bana dua edermisiniz
Inşallah bebeğin seninledir canım. O kahrolasi kirmizilar gelmez ve sen muradina erersin :KK66:

huhu kızlar ben geldim...bu ara sık giremedim yine bu hafta doktor günlerimiz fazlalaştı....eşimde varikosel çıktı bugün kesin sonuç almak için gitti hayırlısı....dün de emar çekildi akşam bel fıtığından hareket bile edemiyor bakalım o da ameliyat dedi nolacak karmakarışık olduk.....

huhu kızlar ben geldim...bu ara sık giremedim yine bu hafta doktor günlerimiz fazlalaştı....eşimde varikosel çıktı bugün kesin sonuç almak için gitti hayırlısı....dün de emar çekildi akşam bel fıtığından hareket bile edemiyor bakalım o da ameliyat dedi nolacak karmakarışık olduk.....

varikosel ise ameliyat mı olacak ??... bel fıtığı da zor canım ya etrafımda var bikaç kişi ancak ameliyatla iyileşiyorlar çok geçmiş olsun

varikosel ise ameliyat mı olacak ??... bel fıtığı da zor canım ya etrafımda var bikaç kişi ancak ameliyatla iyileşiyorlar çok geçmiş olsun
sağol cnm dün ultrasona girdi varikosel var demiş doktor bugün sonucu kendi doktorumuza gösterecek ameliyatsa gün alacak ,bel fıtığından 10 gündür çekiyor cnm çok kötü ama hareket etmekte zorlanıyor çok üzülüyorum .....inşallah geçeecek cnm

5----Ezeleren---------------- ----------2 AĞUSTOS -------------beklemede---25
6----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
7----izmirden88-----------------------23 AĞUSTOS------------:nazar: hamile:nazar:
8----polyanna23-----------------------24 AĞUSTOS------------beklemede--37
9----nazardegmesin-------------------25 AĞUSTOS------------beklemede--29
10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede

kızlar ezelim ve ben hariç ne alemesiniz varmı güzel gelişmeler?

5----Ezeleren---------------- ----------2 AĞUSTOS -------------beklemede---25
6----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
7----izmirden88-----------------------23 AĞUSTOS------------:nazar: hamile:nazar:
8----polyanna23-----------------------24 AĞUSTOS------------beklemede--37
9----nazardegmesin-------------------25 AĞUSTOS------------beklemede--29
10----badefne---------------------------26 AĞUSTOS-------------beklemede
11---askimesim------------------------26 AĞUSTOS-----------beklemede
kızlar ezelim ve ben hariç ne alemesiniz varmı güzel gelişmeler?
Canim ben bugun adet oldum yeni bat 20 eylül artık yapabilirsin :KK66:

X