Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

benim yerime de cevap verirmiş ben arkadaşımmmmm :KK15::KK15:
:KK66::KK66::KK66:

Rabbim isteyen herkese versin inşallah
amin :KK31:

Kalbura bastı ne kız hiç yemedim. Dur hamile olunca bende onu aş ereyim tadınıda öğrenmiş olurum. Kızlar dün akşam yemekte tam 17tane biber turşusu yedim. Hemde mercimek corbasiyla. Hala olsa yine yerdim dedim kocama yuh diyo :KK66: ya ben adet olacağım zaman çok eksi şeyler istiyo canım. Tatlı çekmesi gerekmiyomu. Galiba ben anormalim :KK48:
maşallah bende çok seviyorum o biberleri yaaa :-)

kuzum o bi tatlı... şu an ben onu istiyorum... ve sadece ramazanda yapılıyo diyorlar... anlayacağın benim tatlı yattı gibi... gerçi eşim hala arıyomuş ama bilemiyorum :110::110:
canım üşenmezsen kendinde yapabilirsin bulamazsan şayet:KK69:

sekreterin olduk cnm napalım yorulma sen ben cvp veririm:KK68:
:-):-):-)

Kocam diyo zaten sen anormalsin diye.gercektende oleyim mesela gün içinde hiç is yapasim gelmiyor. Ama hamile olduğumu öğrenince evi baştan aşağı temizlemeye başlıyorum. Kocisim dedi bundan sonra hamile olduğunu öğrenince seni kelepceyle koltuğa baglicam :KK53::KK53:
kikikiikik güzel bi fenteziiii :KK53::KK53:

oğluşum var canım
aaa 2.bebişmi senin? yaşın kaç :cool:

Eltim zaten bi hamile olduğunu duyarım bana tasinacaksin. Hiç kalkmadan 3 ay yatacaksin dedi. Abooo ben ve yatmak tövbe dedim. Cildiririm herhalde. :KK53::KK53:Rabbim yinede sağlıklı bi hamilelik versin bizlere inş
amin canım inşallah

hiç yemeğim yok ve ne yapacağımı bilmiyorum... dün mantı yedik ondan önceki 2 gün kahvaltı gibi bişiler hazırladım, pzt makarna yedik bugün ne yapcam been
benimde hiç bişeciğim yok akşam düğüne gitcez bide

cnm karnıyarık pilav cacık dün yapmıştım eşim tok geldi yemedik daha:KK76:
afiyet olsunnnn :KK19:

bende biber dolması ve yogurt corbası var soguk soguk, güzel oluyo
afiyet olsun bende de bişecik yok bu akşam zamanımda yok yapmaya :KK61:

yaşım 36 canım ikinci gebeliğim ilk çocuğum 9 yaşında ikinci için 2.5 sene bekledim sonunda Rabbim yüzünü güldürdü umarım herkesin yüzünü güldürür

kuzularım ben gidiyorummm hepinize iyi akşamlaarr yarın görüşürüz güzel haberlerle inşallah... Leyla ezelden haber alırsan bana da yaz canım tw dan oke.

X