Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kuzum o bi tatlı... şu an ben onu istiyorum... ve sadece ramazanda yapılıyo diyorlar... anlayacağın benim tatlı yattı gibi... gerçi eşim hala arıyomuş ama bilemiyorum :110::110:
bim marketlerde satılıyor kız, küçük ambalajda, çok başarılı değil ama isteğini geçirir, söyle kocana. markası da osmanoglu mu öyle bişiy

Bu hamileliğimi öğrendim eşim isteydi. Kalktım mutfak dolabı nin içini bosaltip temizledim. Zaten yarinda düşük oldu.ya engel olamıyorum kendime poffff
anacığım oğluma hamişken 20 kg döşek kaldırmıştım iyi hatırlıyom tık olmadı şimdi herşey çok daha hassas ve daha riskli bir dahakine yerinden kalkmak yok taaammmı:KK12:

anacığım oğluma hamişken 20 kg döşek kaldırmıştım iyi hatırlıyom tık olmadı şimdi herşey çok daha hassas ve daha riskli bir dahakine yerinden kalkmak yok taaammmı:KK12:
Eltim zaten bi hamile olduğunu duyarım bana tasinacaksin. Hiç kalkmadan 3 ay yatacaksin dedi. Abooo ben ve yatmak tövbe dedim. Cildiririm herhalde. :KK53::KK53:Rabbim yinede sağlıklı bi hamilelik versin bizlere inş

anaamm bi de hastayım bir de hastayım sesim borazan gibi... resmen evrim geçirdi... öksürükte cabası.... başladı mı bitmiyo içim dışıma çıkıyo sanki offf

X