Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yaşım 36 canım ikinci gebeliğim ilk çocuğum 9 yaşında ikinci için 2.5 sene bekledim sonunda Rabbim yüzünü güldürdü umarım herkesin yüzünü güldürür
süperrr :KK31: amin canım inşallah bende 32 yaşındayım 2,5 aylık evliyim bekliyos bakalımm :KK30:

Tavuk göğsünü aynen tavuk sote gibi yapiyosun ama çok pisirmeden bi taraftada püreyi yapıyorsun sonra borcama önce soteyi sonra püreyi dokuyosun üzerine kaşar rendeliyosun pisiyor bukadar :KK66:
tamam canım sağolasın tavuğu çok severim denicem en kısa zamanda:KK5:

kuzularım ben gidiyorummm hepinize iyi akşamlaarr yarın görüşürüz güzel haberlerle inşallah... Leyla ezelden haber alırsan bana da yaz canım tw dan oke.
iyi akşamlarr :KK70:

2bck abla 3 olçak:KK70:
3 aylık mi ay daha çok yeni canım anlatayım ozaman 3 tane büyük boy Patatesi soy ve su ile pişir pisince içine 1 kaşık tereyağ ve 1 bardak süt koy tuz ekle suyunu çeken kadar tekrar pişir bu arada ezmeyi unutma :KK66: ben ilk evlendigimde kocamin önüne hazır çorba ve Makarna koydum 1 ay sonra adamın tepesi attı git netden tarif bak ve yap dedi bende hep netten yapa yapa öğrendim :KK70:

X