Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm nasibi varsa emin ol bebişin sağlıkla gelecektir ve beklemek zor tabi de çok stres yapma bebişini üzme annesi:)

offf kızlar benim bu koca ile başım dertte sürekli ailesi yüzünden kavga ediyoruz bugünde kayınpederim aramış sen beni aramadın ama ben seni arayım dedim diye laf sokuyor benim kocaya söylediğimde adam haklı sen neden aramadın üzülmüştür diye beni tersliyorrr....heyyy alladım ya bir de bunlarla uğraşıyorum

aynen canım banada cok derler aramıosun hıc dıe bende dedım ben kendı annemı babamıda aramıyorum aklıma gelmıo işten güçten diorum artık sormuolar

aynı şehirdemisiniz canım

Eskiden çok sık arardım ama şimdi 10 günde 1 ancak arıyorum benim yüzüme değil ama arkadan dermiş aramıyor beni diye bende çok takmam saygınlık ve sevgilerini bitirdiler bende bunu hissettiriyorum galiba onlarda suçlarını biliyorlar tabi....ama ne zaman umursamadım o zaman kocamla mutlu olmaya başladım cnm....

Kız aynı benim kaynatam kadir gecesi aramadik o beni aramış aynı sana dediğini dedi. Bende dedimki senin oğlun seni çok mu arıyorda bana sitem ediyosun. Ozaman haklısın dedi. Zaten bıktım onların yok aramadin muhabbetleri vallahi. Ben artık bosverdim aramiyorum hiç

Demekki bu erkek aileleri hep böyle. Benim babam bikere olsun niye aramadi demez kocam için. Bende boşver ben arıyorum elin oğlu aramasin napcan dedim.ben annemi hiç aramam hep o beni arar.bizimkiler cocuklarindan karşılık beklemiyolar ama diğer taraf hep biz arayıp sorcaz hep biz para Göndereceğiz hep bunları bekliyolar. Artık bayramdan bayrama arıyorum çok rahatsız vallahi

cnm benim annemde erkek kardeşlerime sitem eder hep biraz daha düşkün oluyorlar erkeklere herhalde annemede derim hep ne bu kaprisler çocukları rahat bırak diye ama işte ne bilim erkek çocuktan beklenti fzala oluyor galiba....

Hımm demekki erkek çocuklar daha kıymetli belki benimde bi oğlum olur o yüzden sitem etmeyeyim ki başıma gelmesin

aynen canım banada cok derler aramıosun hıc dıe bende dedım ben kendı annemı babamıda aramıyorum aklıma gelmıo işten güçten diorum artık sormuolar

ya kızlar yazdıklarım gelmedi ya da ben beceremedim sanırım.... ben valla bunaldım artık bu muhabbetlerden eşim aşıı derecede ailesini koruyor benimde gücüme giden bu oluyor ben kız kardeşimi babamı bile aklıma geldikçe arıyorum ama eşim ve onlar istiyor ben her hafta arayım ee şartlar uygun ıolmuyor ki ... zaten her aradığımda bir sorun çıkarıyorlar sırf ogullarından para kopartmak içinn...geçen benim ki neymiş efendim ben annesi babası ile dışarı çıkmamışım diye kavga ettik sonra yanaitı bende çocuk falan istemiyorum dedim ....evi terketmeye kalktı babanı ara gelsin dedi....valla sıyırcam az kaldı ben...birde benden uzaklar uzak oldukları halde beni ısırıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…