Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bende 1 agustosta düşük yaptım ozaman ay sonu adet olmam gerekiyor.sen ben bide leyla adet peşi kullanacagız bu jelden ve hepimiz güzel haberlerle geleceğiz buraya inş :)
amiiiiiinnn inşallah evet tahminen adetin ağustos sonu eylülün ilk haftası gelir hayırlısıyla da başlarsın çalışmalara canım

amiiiiiinnn inşallah evet tahminen adetin ağustos sonu eylülün ilk haftası gelir hayırlısıyla da başlarsın çalışmalara canım
cnm benimki geçen ay gingstenli macun keçiboynuzu özü birde proxedi kullandı ama nerdeyse 20 gündür hiçbişey yapmıyoz tatilden döndük sonrada doktora işte acaba geçen ay kullandıkları bu ay işe yararmı dersin hani 3 ayda oluşuyomuş ya bizim mercimeklerin gübresi:)))

merhaba hoş geldiniz allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

hamile kalıyosan hsg ye gerek yok. tüplerin ikiside tıkalıysa hamile kalamazsın. ben iki düşük yaptım doktorum herşeyi inceliyo şimdi. acaba rahimde bişey varmı diye bakılcak bide kan tahlilleri verdi onlara bakılcak pıhtılaşma için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…