Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

gülüm hiç belli olmaz peşin hükümlü olma belki farklı bişeydir bir kan ver bakalım inşallah güzel haber alırsın...ezelim hiç bu kadar uzamışmıydı ve cuma günü kaçıncı günün?
hayır canım bi kere 11 gün geçmişti işte ama daha önceki yıllarda iki ayda bi hasta olduğum olmuştu ama bu bi kaç yıl önce yani bir iki yıldr hiç gecikmem olmuodu cuma günü 21. gün olcak

hayır canım bi kere 11 gün geçmişti işte ama daha önceki yıllarda iki ayda bi hasta olduğum olmuştu ama bu bi kaç yıl önce yani bir iki yıldr hiç gecikmem olmuodu cuma günü 21. gün olcak
inşallah hayra alamettir cnm...pkodan kaynaklandığını sanmıyorum bakalım cuma belli olur hayırlısı....

kalmaz Evelallah diyorum ya çoook duyduk böyle geç döllenme deyip sağlıkla ilerleyen gebelikler inşallah seninde onlarınki gibi ağlıkla ilerler cnm....
amiiinnnn canımmmm aminnnnn... tüm kalbimle diliyorum, Rabbim kimsenin kollarını boş bırakmasın, evlat hasretiyle sınamasın :KK51:

amiiiiinnnn cnm naptın varmı gelişme?
kan testi yaptırdım öğlen alcam canım sonuçları.. çok heycanlıyımmm ne kadar zormuş yaaa :KK17: hamile kalmak ayrı bi zor, kaldıktan sonra ilerlicekmi sağlıklımı değilmi diye beklemek ayrı bi zorluk. Rabbim yardımcımız olsun walla, çıldırmamak elde değil.

kan testi yaptırdım öğlen alcam canım sonuçları.. çok heycanlıyımmm ne kadar zormuş yaaa :KK17: hamile kalmak ayrı bi zor, kaldıktan sonra ilerlicekmi sağlıklımı değilmi diye beklemek ayrı bi zorluk. Rabbim yardımcımız olsun walla, çıldırmamak elde değil.
valla cnm en güzelini iki arkadaşım yaptı öğrendikten 10 gün sonra doktora gittiler inan ikisininde Maşallah sağlıklı hiç kan vermediler öğrendikten sonra:)Allah nasip etsin cümlemize tabi sağlıkla kucağımıza almayı.....

kızlar doktordan geldim. rahim temiz ellerime sağlık çok güzel almışım walla dedi:cool:
uzun uzun inceledi. hsg nin sonucuna göre histeroskopi yapabiliriz dedi. NEY? dedim:eek:
cnm iki hakkın vardı ikisinide kaybettin ömrün boyunca hamile kalıp çocuk mu düşürcen dedi:KK67:
bazı test sonuçları çıktı protein c düşük görünüyo dedim o zaman iğne başlıcaz dedi.
tahlilleri topla hsg yi çekin hepsinin sonuçlarıyla gel dedi:KK64:
zaten adetinin düzene girmesi 2 ayı bulur dedi:KK14:

kızlar doktordan geldim. rahim temiz ellerime sağlık çok güzel almışım walla dedi:cool:
uzun uzun inceledi. hsg nin sonucuna göre histeroskopi yapabiliriz dedi. NEY? dedim:eek:
cnm iki hakkın vardı ikisinide kaybettin ömrün boyunca hamile kalıp çocuk mu düşürcen dedi:KK67:
bazı test sonuçları çıktı protein c düşük görünüyo dedim o zaman iğne başlıcaz dedi.
tahlilleri topla hsg yi çekin hepsinin sonuçlarıyla gel dedi:KK64:
zaten adetinin düzene girmesi 2 ayı bulur dedi:KK14:
cnm yani herşey yolunda dimi......kız senin bu doktoruna bayıldım ben bilsem bende gelirim aynı doktora:)

mutlaka buraya da yaz dua ediyorum sana cnm.....

valla cnm en güzelini iki arkadaşım yaptı öğrendikten 10 gün sonra doktora gittiler inan ikisininde Maşallah sağlıklı hiç kan vermediler öğrendikten sonra:)Allah nasip etsin cümlemize tabi sağlıkla kucağımıza almayı.....
ewet aslında en güzeli öle ama riskli bişi canım ne kadar önce dr a gidersen okadar iyi malum dış gebelik olur o olur bu olur. herşeyin başındayken müdahale etmek daha kolaydır. hoş bende 9 gün sonra gittim ama değerler düşük olunca çaresizce beklemekten ve dua etmekten başka bişi gelmiyor elden :KK51:

X