Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bende 3 aylık evliyken doktora gittim kadın beni kapı dışarı etti git 6 ay dolunca gel test yapariz dedi tanı ben o altı ay içinde dış gebe oldum. Neyse 6 ay doldu gittim başka doktora oda testleri yaptı bişey yok 1 yıl dolunca gel dedi :mad:çokta umut bağlama doktorlara.
benim bazen ilişki sırasında yanmam oluyo gidersem ondan gitcem ilk etapta oda neden olur bilmiyorum hiç

benim bazen ilişki sırasında yanmam oluyo gidersem ondan gitcem ilk etapta oda neden olur bilmiyorum hiç
o ilişki sırasında yanma bende de çok oluyordu ilk evlendiğim zamanlar doktora gittiğimde kayganlaştırıcı verdi şükür geçti şuan kullanmıyorum ama ağrı sızı da kalmadı...doktor iltihap varsa yapar demişti smear almıştı ama bişi çııkmadı o da kayganlaştırıcı ile deneyin deyip yolladı beni...sende gittiğinde sanırım iltihap var mı yk mu ona bakarlar

o ilişki sırasında yanma bende de çok oluyordu ilk evlendiğim zamanlar doktora gittiğimde kayganlaştırıcı verdi şükür geçti şuan kullanmıyorum ama ağrı sızı da kalmadı...doktor iltihap varsa yapar demişti smear almıştı ama bişi çııkmadı o da kayganlaştırıcı ile deneyin deyip yolladı beni...sende gittiğinde sanırım iltihap var mı yk mu ona bakarlar
Tamam bu ay geçsin bende gideyim madem en azından iltihap olup olmadığına baksınlar ben çok sıkıyorum kendimi bide...

Kızlar bugün çok araştırdım. Preseed jel varmış.kullanip yüzde 80i ilk ayında hamile kalmış. Eşinde sorun olanlar da daha etkiliymis. Çünkü siperm e hizlilik falan sagliyormus. Bu sitede tanıştığım hamile B8 arkadaş banada gönderdi. Adetim olduktan sonra ovulasyon testi ile beraber uygulayacagim.ins ilk denemede ise yarar.
O kayganlastrici tarzi bisey mi ki acaba?

X