Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Sende bu ağrılar hayra alamet inşallah.....lale cnm şu jeli anlatsana biraz ilişki esnasındamı kullanılıyor:)
canım yumurtlama gününde ilişkiden 15 dakıka önce kullanacaksın.şırınga gibi bi alet var jeli onun içine sıkıp rahme kadar yerleştirip şırıngadan boşaltıyorsun.ve 15 dakıka içinde ilişki olmalı.dün bayagı araştırdım.eşlerinde siperm hızı sorunu olanlarda ilk kullanımda işe yaramış.inş bizede bi umut olur.

canım yumurtlama gününde ilişkiden 15 dakıka önce kullanacaksın.şırınga gibi bi alet var jeli onun içine sıkıp rahme kadar yerleştirip şırıngadan boşaltıyorsun.ve 15 dakıka içinde ilişki olmalı.dün bayagı araştırdım.eşlerinde siperm hızı sorunu olanlarda ilk kullanımda işe yaramış.inş bizede bi umut olur.
tam benlikmiş bakalım ismi preesed jeldi galiba alayım bu adetten sonrakullanma sıklığından bir zarar olurmu yani sık kullanabiliyomuyuz acaba?

devlette bedaava :)
cnm onu biliyorum da napcam bilmiyorum yaaa:KK61:
bu genetik tahlillerde çok pahalıymış hiç uğraşma doğru devlete dedi.
bide hsg güzel çekilmezse tekrar istiyolar. aslında ucuz olan başka bi hastaneyi öneriyodu ama artık sanırım herşeyi çok net gömek istiyo:KK61:

cnm onu biliyorum da napcam bilmiyorum yaaa:KK61:
bu genetik tahlillerde çok pahalıymış hiç uğraşma doğru devlete dedi.
bide hsg güzel çekilmezse tekrar istiyolar. aslında ucuz olan başka bi hastaneyi öneriyodu ama artık sanırım herşeyi çok net gömek istiyo:KK61:
cnm üzülme bak ne güzel çok ilgili bir doktor bu konuda şanslısın bence devlette bu tahlilleri yaptır inşallah herşey yolunda gider.....

tam benlikmiş bakalım ismi preesed jeldi galiba alayım bu adetten sonrakullanma sıklığından bir zarar olurmu yani sık kullanabiliyomuyuz acaba?
canım bi sakıncası yok ama her tüpe sacede 3mm dolduracaksın zaten tarifi yazıyor.ama ovülasyon testi ile daha iyi olur.yumurtayı yakalayınca daha etkiliymiş.bende adetten sonra kullanacagım.sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum :):):)

canım bi sakıncası yok ama her tüpe sacede 3mm dolduracaksın zaten tarifi yazıyor.ama ovülasyon testi ile daha iyi olur.yumurtayı yakalayınca daha etkiliymiş.bende adetten sonra kullanacagım.sabırsızlıkla adet olmayı bekliyorum :):):)
ayyy heyecanlandım şimdi 24 ünde olacağım tahmini 6 sı gibi yumurtlama günüm 2 aşağı 2 yukarı kullanırım artık hadi hayırlısı bakalım......

inşallah cnm ya tahlilleri verdim eşimde yarın verce bağcılara:KK51:
görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler diycek bişi yok:KK68:
geçmiş olsun allaha sığınmaktan başka yapacak bir şey yok hakkımızda her zaman herşeyin hayırlısı
gerçekten doktorunuz çok ilgili bu konuda şanslısınız iyi tatiller

X