Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah diorumda dilim söylüo sadece içim hiç demio :KK43: normal adet düzenine göre dün yumurtlama günmdü bide
iyi ya inşallah bu yumurtlamada tutar İNŞALLAH......ALLAHIM gül kulunu bu ay inşallah hamiş olarak görelim hayırlısıyla AMMMMMMMMMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

kızlar doktordan geldim. rahim temiz ellerime sağlık çok güzel almışım walla dedi:cool:
uzun uzun inceledi. hsg nin sonucuna göre histeroskopi yapabiliriz dedi. NEY? dedim:eek:
cnm iki hakkın vardı ikisinide kaybettin ömrün boyunca hamile kalıp çocuk mu düşürcen dedi:KK67:
bazı test sonuçları çıktı protein c düşük görünüyo dedim o zaman iğne başlıcaz dedi.
tahlilleri topla hsg yi çekin hepsinin sonuçlarıyla gel dedi:KK64:
zaten adetinin düzene girmesi 2 ayı bulur dedi:KK14:
hayırlısı olsun canım..inşallah daha çok beklemessin sağlıkla gelir inşallah bebişin :)

AÇIKSÖZLÜ DOKTORUN BENCE OLSAYDI SÖYLERDİ SADECE GARANTİYE ALMAK İSTİYO GİBİ GELDİ İSTANBULDAYIM PETEĞİM AVRUPADA BAŞAKŞEHİR
zaten hsg sonucuna göre dedi:KK51:
cnm bizim hatun bahçelievler acıbadem aile hastanesinin resmi doktoruymuş. bide bakırköy uzmanlar tıp varmış ordada hasta bakıyormuş ben esenyurtta olduğum için burda klinik gibi bi yer var ordada hasta bakıyo oraya gidiyorum hem ucuz 15 tl 10 günde kontrol süresi var:KK51:

zaten hsg sonucuna göre dedi:KK51:
cnm bizim hatun bahçelievler acıbadem aile hastanesinin resmi doktoruymuş. bide bakırköy uzmanlar tıp varmış ordada hasta bakıyormuş ben esenyurtta olduğum için burda klinik gibi bi yer var ordada hasta bakıyo oraya gidiyorum hem ucuz 15 tl 10 günde kontrol süresi var:KK51:
tmm peteğim inşallah gerek kalmaz ama kalırsa giderim valla matrak kadın:)

X