Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

selam kızlar çok yoğun bi iş dönemi geçiriyorum denetim var çalışma müdürlüğünden hiç keyfim yok :KK43:

kolay gelsin arkadaşım,denetim işleri çok sıkıntılı.bende 3 ay önce denetimi atlattım.çok şükür sorunsuz geçti.umarım sende atlatırsın sorunsuz.

cnm ya ALLAH kolaylık versin....

kolay gelsin arkadaşım,denetim işleri çok sıkıntılı.bende 3 ay önce denetimi atlattım.çok şükür sorunsuz geçti.umarım sende atlatırsın sorunsuz.
ay çok şükür bugun bitti kızlar yarın tatil ama çok yorucu ve gergin bir haftaydı denetimciler 3 ay kalcakmış ama mayıs ayında yoklarmış 1 ay evrak hazırlıcaz artık

Merhaba kızlar ben pek girmiyorum malum radyasyon dan uzak durmak için. Hazırlıklara baslamissiniz. Benim de yatağı ve bi kaç parça bakim ürünü kaldı. Kendime lohusa geceligi falan bakiniyorum bebek süsü falan hazırlıyorum çok yoğunum buaralar. zaman gecse de oğlumu kucağıma alsam ama daha çok var hayırlısı

Usaum a gideceğim adet inin 3 . Günü gel dediler ne olacak bilgisi olan varmı

Merhaba hatular,konu hakkında hiç bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım malesef.dün den itibaren de resmi tatil olduğu için herkes biryerlere gitti sanırım.
Merhaba kızlar ben pek girmiyorum malum radyasyon dan uzak durmak için. Hazırlıklara baslamissiniz. Benim de yatağı ve bi kaç parça bakim ürünü kaldı. Kendime lohusa geceligi falan bakiniyorum bebek süsü falan hazırlıyorum çok yoğunum buaralar. zaman gecse de oğlumu kucağıma alsam ama daha çok var hayırlısı

nasıl bir bebek süsü hazırlıyorsun,resmini paylaşabilir misin?

Usaum a gideceğim adet inin 3 . Günü gel dediler ne olacak bilgisi olan varmı
cnm merhaba nasılsın?adetin 3. günü hormonlarına bakılması için kan alacaklar ona göre herşey normalse tedaiye başlarlar ya da değilse hormon dengesini sağlamak için tedaviye başlarlar sonraki adımdada yumurtlama gününü takip ederler cnm.....sormak istediğin bişey olursa burdayız....en kısa zamanda sizlerdende mutlu haber almak dileğiyle hoşçakal.....

ah şimdide günler geçmiyo dimi kuzum?:))))hayırlısıyla o günde gelir inşallah....hazırlık valla sağdan soldan gelenlerle henüz detaylı alışveriiş yapmadık bizde.....

cnm merhaba nasılsın?adetin 3. günü hormonlarına bakılması için kan alacaklar ona göre herşey normalse tedaiye başlarlar ya da değilse hormon dengesini sağlamak için tedaviye başlarlar sonraki adımdada yumurtlama gününü takip ederler cnm.....sormak istediğin bişey olursa burdayız....en kısa zamanda sizlerdende mutlu haber almak dileğiyle hoşçakal.....
Ablam seninde allah bebisini analı babalı büyüsün ne ara oldu ya :)) bana biraz destek verin neler yapmalıyım şuan bir haftadır kahverengi leke var en son iki ay önce adet oldum düzensiz adet m belm kasık bilgem ara ara ağrıyor başım ağrıyor midem bulanmıyor ama değişik bir şey var midem de sizce ne olabilir

DILEGI: @ elalmami(lale) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--okundu
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---okundu
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--okundu
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--okundu

X