Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın güzel anneler. Bebişlerimizin 23Nisanı kutlu olsun.Sizlerinde kandili mübarek olsun.Rabbim bu gece ettigimiz tüm dualarımızı kabuletsin inş.

peki cnm sorun ne tedavi oluyomusunuz ?
Evet tedaviye başladık canım sorun ise hem bende birazda eşimde..
Bende adet düzensizliği mevcut eşimin ise sperm sayısı normal faket ileri hızlı hareketli sperm oranı %10 yani düşük.
Doktor normal yolla gebelik oluşması zor dedi ve aşılama önerdi durum bundan ibaret :KK43:

doğrudur cnm arada hatırlatim doktora :)peki sana önlem olarak ne dediler ilaçmı kullanıyorsun?
Yok canim tam sinir cikti eger yukselirse ilac verecekmis simdi tuza dikkat etmeliymisim sadece 2 hafta sonra belli olcakmis :KK43: ay leylam zaten icmedigim ilac yok kan sulandirici progestan folik asit böö geldi ya artikin

Evet tedaviye başladık canım sorun ise hem bende birazda eşimde..
Bende adet düzensizliği mevcut eşimin ise sperm sayısı normal faket ileri hızlı hareketli sperm oranı %10 yani düşük.
Doktor normal yolla gebelik oluşması zor dedi ve aşılama önerdi durum bundan ibaret :KK43:
anladım cnm biraz benim durumu andırıyor:)benimde tek yumurtalığım var eşimdede tüm değerler düşüktü dolayısıyla varikosel ameliyatı oldu ve 3,5 ay sonra hamiş kaldım ancak hamile kaldığımız ay hem eşim hem ben bişeyler denedik eşim havuçsuyu içti bende preesed jelle beraberinde ovu testi kullandım....peki tedavi yöntemi olarak ne yapıyorsunuz?

Yok canim tam sinir cikti eger yukselirse ilac verecekmis simdi tuza dikkat etmeliymisim sadece 2 hafta sonra belli olcakmis :KK43: ay leylam zaten icmedigim ilac yok kan sulandirici progestan folik asit böö geldi ya artikin
o progestan herşeye yetiyo cnm ALLAHa şükür ben kurtuldum İNŞALLAH sende kurtulursun biraz dişini sık kuzum:)

o progestan herşeye yetiyo cnm ALLAHa şükür ben kurtuldum İNŞALLAH sende kurtulursun biraz dişini sık kuzum:)
Aslinda hicbi sorun yokta dr ole dio 2 dusugum oldugundan onlem aliolar haklilar ama zorlaniom inan Allah buyuk sonu guzel olsun insallah bu kez yavrumu kucagima saglikli alip buyutmek nasip olur

sağol cnm ALLAH razı olsun İNŞALLAH sizlerde bu mutluluğu yaşarsınız sen neler yaptın nasıl gidiyor?

4 ay önce kürtaj oldum hatırlarsınız, 3 ay korunma bu ay tekrar denemeler başladık bakalım Allah büyük ilkini veren Allah 2. yide sağıklıysa nasip etsin. sana çokk sevindim bak 19 haftalık olmuş bile herşey normal değil mi bir sıkıntı yok hamdolsun ?

4 ay önce kürtaj oldum hatırlarsınız, 3 ay korunma bu ay tekrar denemeler başladık bakalım Allah büyük ilkini veren Allah 2. yide sağıklıysa nasip etsin. sana çokk sevindim bak 19 haftalık olmuş bile herşey normal değil mi bir sıkıntı yok hamdolsun ?
şimdilik sıkıntı yok ALLAHa hamd olsun ilk ay çok sıkıntı yaşadık ama şimdi rahat....hatırlıyorum cnm hayırlısı en kısa zamanda sağlıkla dünyaya getireceğimiz bebeler kucağımıza alırız İNŞALLAH......

X