Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canlarımm Sevgi_16 The Calender ezeleren nasılsınızz uzun zamandır girmiyorum ıngilizce sınavım var 5 nisanda ona harıl harıl çalışıyorum ayy dualarınızı benden eksik etmeyin canlarım ve o sebebpten internetten uzağım biraz ama arada gece uyumadan okuyorum yazdıklarınızı ezeleren tatlım çok üzülme emi elbette kavuşucaz yavrularımızaa dr olmamasıyla ilgili bir bilgi verdimi yavrum ? kafası rahat olan çevremdeki herkesss hamişş bence bizde biraz öle yaparsak kavusucaz yavrularımıa herhalde sen üzülme emii içini ferah tut inşallah rabbim evlat eksikliğiyle sınamasız bizi ... The Calender leylam hamişliğin iyi geçiyo inşallah meleğim cinsiyetimiz ne zaman belli olcak

cnm seninde 3 lü mü riskliçıktı kuzum ....peki ne önerdilr?aminiyosentez falanmı?
Zeynep Kamil eğitim ve araştırma hastanesine yonlendirdi orda tekrar bakarlar gerekirse aminiyosentez yaparlar dedi bende su falan aldirmicam o yüzden oraya gitmedimm 30 martta ayrıntılı ultrasona gircem bi sorun varsa çıkar orda dedi doktor.

sakınnn amniyosentez yaptırma canımm sakınnn Allah korusun çok kötü sonuçlar olabiliyo yakıştırmak dahi istemiyorum.... canım bu testlerde hafta gün farkı olabiliyo sakın stres yapmaaa görümcemin bebeğinde riskli aşırı aldırılması lazım dendi maşallah sağsalim oğluşu oldu sen gerilme detaylı ultrasyonda belli olurda ense burun kalınlığı nasıl ?

Banada parça alalım dediler reddettim. Kendi doktorumla da konuştum normal takibe devam edicez...

Kizlar hamisleri tebrik ediyorum insallah sagsalim kucaklarimiza aliriz , olmayanlar gunu wakti saati war elbette gelecekler Allahin izniyle

merhaba arkadaşlar uzun süredir bu topiğe uğrayamadım, hoş başka topiklerde de değildim zaten. foruma çok girmedim. hamile olmak çok istiyordum ama beklediğimiz zamanlarda olmadı. doktora da gitmemiştik. son 2 ay artık olursa olur olmazsa olmaz demiştik ki hamile kaldığımı öğrendim. ve çok mutluyum. burdaki çoğu arkadaşlar da hamile kalmış çok sevindim onların adına da. Herkesin bebeğini Allah analı babalı büyütsün, tamamını erdirsin ve sağlıklı bir şekilde kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah.

cnm benim sınavında başarılar........bebişin cinsiyetine erkek dediler yanılmada olabilirmiş çok şükür sıkıntımız yok kuzum özledim hepinizi......

içini ferah tut cnm hiçbişey olmayacak bebeklerimize ALLAHın izniyle bende ultrasona girecem haftası gelince hayırlı haberler verelim birbirimize İNŞALLAH....

CNM ÇOK SEVİNDİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH.......

merhaba canım, ben bildiğin gibi iş güç çalışmaca devam ediyorum sanada Allah kolaylık versin canım ihmal etme bizi gel arada emi :)

günaydın kuzular misafirler doktora gitti gelinceye kadar size bakayım dedim nasılsınız?
hoşgeldin kuzummm tabi ben görene kadar vakit ancak oldu :)

bu arada ben duayı okudum canım..

cnm ALLAH kabul etsin listeyi yenileyeyim senin dua uzadı valla:))

DILEGI: @sevgi_16(özge) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---OKUNDU
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--OKUNDU
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…