Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın kuzular misafirler doktora gitti gelinceye kadar size bakayım dedim nasılsınız?

günaydın canım,ben iyiyim çok şükür,sen nasılsın?misafirlerin ne zaman gidiyor ya ? bulantılarım azalmaya başladı.dün öğlene kadar eşimle temizlik yaptık öğleden sonrada dinlendim. iyiyim şimdi çok şükür :KK66:

günaydın canım,ben iyiyim çok şükür,sen nasılsın?misafirlerin ne zaman gidiyor ya ? bulantılarım azalmaya başladı.dün öğlene kadar eşimle temizlik yaptık öğleden sonrada dinlendim. iyiyim şimdi çok şükür :KK66:
MAŞALLAH cnm sevindim senin adına artık keyfini çıkarma vakti yaklaşmış:)benim misafirlere kalsa kalırlar ama malesef ben çok yoruluyorum ve eşimde en fazla 3 haftaya biletlerini alır halimi görüyor sağolsun:)))

MAŞALLAH cnm sevindim senin adına artık keyfini çıkarma vakti yaklaşmış:)benim misafirlere kalsa kalırlar ama malesef ben çok yoruluyorum ve eşimde en fazla 3 haftaya biletlerini alır halimi görüyor sağolsun:)))

çok şükür canım yaa,bende çok çabuk yoruluyorum artık.neyse 3 hafta daha sabır o zaman sana

Bende çok yoruluyorum ve bişey yiyesim gelmiyor. tam bulantım başlamadı ama içim bişey almıyor :KK43: sizdede oldumu ilk haftalarda böyle. ne yapmalıyım o_O

merhaba canım, ben bildiğin gibi iş güç çalışmaca devam ediyorum sanada Allah kolaylık versin canım ihmal etme bizi gel arada emi :)

hoşgeldin kuzummm tabi ben görene kadar vakit ancak oldu :)

bu arada ben duayı okudum canım..
ayyy ne güsel çalışıyosun iş güç kafan dagılıyo işte ne güsel canım benim yaaa bende ingilizceye çalışmaktan yüksek lisansa odaklanmaktan biraz bebiş stresinden uzağım gibi :)

cnm benim sınavında başarılar........bebişin cinsiyetine erkek dediler yanılmada olabilirmiş çok şükür sıkıntımız yok kuzum özledim hepinizi......
bende özledimm yaaa şu sınavı bi Allahın izniyle atlatıyım inşallahh yine aktifleşicemm hamişlerin duası kabul olur inşallahh 50 puanın üzerine çıkarımmmm inşallahhh :KK70: aaaaaa kızımız olcaktııı belki vazgeçer :KK70: şaka bi yana sağlıklı eli ayağı düzgün olsunda hiç mühim diiill

Bende çok yoruluyorum ve bişey yiyesim gelmiyor. tam bulantım başlamadı ama içim bişey almıyor :KK43: sizdede oldumu ilk haftalarda böyle. ne yapmalıyım o_O
olmaz mı benimde öyle başladı ve sonra bulantılara dönüştü.4 aydır çok çektim,ancak azaldı bulantılarım.inşallah sen benim gibi olmazsında rahat atlatırsın

ayyy ne güsel çalışıyosun iş güç kafan dagılıyo işte ne güsel canım benim yaaa bende ingilizceye çalışmaktan yüksek lisansa odaklanmaktan biraz bebiş stresinden uzağım gibi :)
her an bırakabilirim kuzum tazminatımı yakmak istemiorum çalışmayı seviyorum ama burda vefa denen bişe yok 1 seneyi doldursam 1 gün geçse tzminat vermezler

olmaz mı benimde öyle başladı ve sonra bulantılara dönüştü.4 aydır çok çektim,ancak azaldı bulantılarım.inşallah sen benim gibi olmazsında rahat atlatırsın
Hadi inşallah dediğin gibi kolay atlatırım. Sabah bi bulantı oldu geçti çok şükür. Ama hep bi bunaltı ve tembellik söz konusu. Hiç bişey yapamıyorum. :s

X