Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

merhaba arkadaşlar okumayan arkadaşlarda duayı bitirrse son olarak laleyi de okuyalım inşallah bu arada benim aşılama tutmadı dün gittik teste altüst olmuş durumdaym :KK43:

ALLAH ım güç kuvvet versin canım. hakkında hayırlı olsun.dualarım sizinle.güzel ALLAH ım umutlarını,isteklerini artırsın,tez vakitte evlat sahibi olursun inşallah

merhaba arkadaşlar okumayan arkadaşlarda duayı bitirrse son olarak laleyi de okuyalım inşallah bu arada benim aşılama tutmadı dün gittik teste altüst olmuş durumdaym :KK43:
canım üzülme demek kolay biliyorum ama güçlü olmaya çalış...tüp bebege de kendini hazır hissetmeden başlama çünkü baya maddi manevi insanı yıpratan bir işlem...

ezelim Rabbim güç kudret sabır versin canım seni stresten uzak tutsun inşallah mevlam tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..

saolun canlarım beklemek hiç bi fayda wermeyeceek bana hemen yapalım diyorum bi bide diyorum ki hayr normal yoldan olmasını bekliyim ama cok yoruldum artık ben :KK43:

saolun canlarım beklemek hiç bi fayda wermeyeceek bana hemen yapalım diyorum bi bide diyorum ki hayr normal yoldan olmasını bekliyim ama cok yoruldum artık ben :KK43:
canım aynıları bende yaşadım seni çok iyi anlayabiliyorum ben aşılama bile istemeden birden tüp bebeğe gittim ama şimdiki aklım olsa beklerdim...şuan transfer için bekliyorum ama sanırım 3 4 ay daha doğal yollardan dener öle giderim...sende kendini tam anlamıyla hazır hissettiğinde git canım

canım aynıları bende yaşadım seni çok iyi anlayabiliyorum ben aşılama bile istemeden birden tüp bebeğe gittim ama şimdiki aklım olsa beklerdim...şuan transfer için bekliyorum ama sanırım 3 4 ay daha doğal yollardan dener öle giderim...sende kendini tam anlamıyla hazır hissettiğinde git canım
beklemek istemyorum sanırım ben ama bılmıyrum ya off adet olunca gitcem bakalım o zaman karar werıcez

canım tahlil sonuçları riskli çıkan arkadaşlar var ben çok anlamadığım için yorum yapamyorum ben aynı bildiğin gibi.. kayınvaliden görümcen nasıl yoruluyomusun
valla cnm eskisi gibi koşturmadığımdan fazla yorulmuyorum inan:))RABBİM ne demiş o olur ötesi yok cnm neyi layık görüyorsa onu yaşıyoruz...... inşallah herkesin sadece korkuyla kalır .........

Ay canım üzülme sakin.bak Rabbim beni evladimla sınıyor insan ne kadar kafaya takmicam desede kendini yiyip bitiriyor. Ins en kisa zamanda hepimiz güzel haberlerle mutlu oluruz

X