Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ama burdada yağar gibime gelio canım zati yarın öğleden sonra kar bekleniyomuş.. grip çok salgın dikkat et kendine eşim 10 tane iğne vuruldu geçen hafta.. şimdide bi hamile arkadaşım var oda sabah yazıyo ben çok hastayım diye..
ben özel sektörde personel işi yapıyorum canım bordro maaşlar işçi giriş çıkış vs. 10 yıldır aynı yerde çalışıyorum sen ne iş yapıyorsun?

ALLAH şifa versin hepsine. bende özel sektördeyim.bir şirketin kalite yönetim sorumlusuyum.bende 3 senedir burdayım,işimden ve işyerimden memnunum şükür. ya ben ağustos doğumluyum ondan mı bilmem ama güneşi göremeyince mutsuz oluyorum.güneşle besleniyorum sanki

herkese merhaba. denildiği gibi allah isteyen herkese nasip etsin bir melek. 2010 yılından beri giriyorum bu siteye. bir dönem vaktimin yüzde 70 ni burda geçiriyordum diyebilirim. sürekli olarak bebek sahibi olmayı düşünüyordum. şimdi yine bir göz atayım dedim. benim o dönemlerdeki heyecanımı ve telaşımı şimdi yaşayan bir sürü arkadaş gördüm.
2009 yılında evlendim. 2010 yılında kasım ayında ilk gebeliğimi yaşadım. erken düşük ile malesef bebeğimizi kaybettik. 2010 aralık ayından 2012 temmuz ayına kadar sürekli bir arayış ve sabırsızlık içinde hamile kalmayı bekledim. ama bir türlü olmuyordu. doktor doktor gezdik. sadece ben değil eşimde bir sürü tahlil yaptırdı. ama en sonunda beni anladığını düşündğüm ve güvendiğim bir doktorla yola devam etmeye başladık. önce rahim içinde var olan bir problemin tespiti ve 3 ay süren bir tedavi gerçekleşti. sonrasında yumurtlama takibi ile hamilelik beklentisi tekarar başladı. doktorum 3 ay vermişti doğal yolla hamileliği denemek için. eğer olmazsa tedaviye aşlanacaktı. ben ikinci ayda doğal yolla hamile kaldım. ilk zamanlarda çok zor bir hamilelik geçirdik. kanama ile başlayan risk hamileliğimin 3 ayını yatakta geçirmemi sağladı. neyseki kızım sağ salim 15 mart 2013 tarihinde doğdu. şimdi ikinci hamileliğimi yaşıyorum. çok mutluyum. huzurluyum.
bunları benimle aynı şeyleri yaşayan bir çok kişinin varolduğunu bilerek, onlara bir umut olsun diye yazıyorum. neler yaşadığınızı ve neler hissettiğinizi çok iyi biliyorum. lütfen sakin olun ve işin ehli tecrübeli doktorlara itimat edin. allah hepinizin yardımcısı olsun.

amin canım. bende haziran doğumluyum yaz mevsimini çok seviyorum üşümekten hep korkarım :)

HÜRKESE GÜNAYDINLAR
günaydın, merhabalar

Kızlar 3lü test sonucumuzu aldık ve sonuç riskli çıktı. Heyallam Yarabbim bu testler neden böyle bence hiç yaptirmamakta fayda var

Kızlar 3lü test sonucumuzu aldık ve sonuç riskli çıktı. Heyallam Yarabbim bu testler neden böyle bence hiç yaptirmamakta fayda var

günaydın hatunlar,nasılsınız? ben kırgın ve hapşırıklı bir haldeyim ama iyiyim çok şükür.

haftaya bende 3lü teste gideceğim ama sonuç ne olursa olsun ben bebeğimden vazgeçmeyeceğim için çokta takmıyorum canım.inşallah senin meleğinin hiçbirşeyi yoktur.dualarım seninle ...

EVET CANIM
32 HAFTAMIZ BİTMEK ÜZERE
Rabbim sağlıkla kucağında göstersin canım..

Ay bu testler niye hep böle ya benim kafam hiç basmadı inan ki dua et kuzum bol bol dua et mevlam neylerse güzel eyler inşallah..

bu arada polyanna yok ama ben duamı ancak bitirebildim.listeyi düzenleyen var mı başka yoksa ben bulup son halini ekleyeyim mi?

DILEGI: @sevgi_16(özge) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---OKUNDU
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--

merhaba arkadaşlar okumayan arkadaşlarda duayı bitirrse son olarak laleyi de okuyalım inşallah bu arada benim aşılama tutmadı dün gittik teste altüst olmuş durumdaym

amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…