Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm bende 3 üstü tehlikeli biliyorum böyle şeylerle üzme kendini emin ol herşey yolunda olacak oğlun hoşgelmiş sefa gelmiş MAŞALLAH yavruma ...kalbini temiz tut bana sayıyı bile söylemedi doktor normal dedi emin ol bebişin İNŞALLAH sağlıklı ve korktuğunla kalacaksın içini ferah tut......bir hafta sonra bile bu kalınlık değişiyor çok okudum bu konuyu........

hayırlı haberlerini alırız tez zamanda İNŞALLAH hepimiz çok bekledik İNŞALLAH rabbim çok bekletmez hayırlısıyla......

geçmiş olsun cnm benim ........kayınvalidem bu pazar burada artık ne sıklıkta girerim bilmiyorum bakalım hayırlısı kuzum....

cnm benim vakti gelmiştir İNŞALLAH sen çok güçlü bir hanımsın sonuç ne olursa olsun hayırlısı olsun İNŞALLAH.......

hayırlı haberlerini alırız tez zamanda İNŞALLAH hepimiz çok bekledik İNŞALLAH rabbim çok bekletmez hayırlısıyla......

Amin canım inşalah bakalım nisan ayında doktora gitmeyi planlıyoruz... İnşallah sorun çıkmadan sağlıklı bi şekilde hamilelik geçiririm.... Hayırlısı artık =)

Seninde daha yeni ne güzel inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini... Kimbilir ne kadar güzel bir duygudur karnının büyümesi onun içinde hareket etmesi seni acıktırması kursturması aşerttirmesi falan .. =)

ALLAHım burada isteyen tüm arkadaşlarıma bu duyguyu en kısa zamanda yaşatsın bende çok bekledim hatta tüp bebek için randevu almıştık ama işte nasip ,sabrımız tevekkülle sınandı çok şükür ve İNŞALLAH bu güzel duyguları RABBİM hepinize yaşatacak.....nisanda deneyin ve hamile kalmaya yardımcı çok teknikler var sorun yoksa hemen olur tabi stres olmazsa .....sana abla tavsiiyesi eğer eşinde isterse daha erken tabi ama o da tetkiklerini yaptırsın.....

Amin canım Allah her isteyene nasip etsin inşallah....

Doktora gittiğimizde tabi doktor eşimden de bikaç tetkik isterse yaptırırız. Ve sanıyorumki ister çünkü onun tarafında da genler bozuk.. Baakalım neler olcak... Şuan stres yok tabi ama çocuk isterken çok da kafayta takmamak gerekiyormuş. Psikolojik olarak da etykileniyormuşsun çünkü.... Allah istediğimiz zamanda nasip eder inşallah...

İNŞALLAH cnm gelişmelerden haberdar et bizi .......

arkadaşlar ikili testte risk görülmüş yaştan dolayı dendi değer 1361 dendi normali 1300 altıymış ....doktora gideceğim bizim için meleğim için dua edin nolur:

arkadaşlar ikili testte risk görülmüş yaştan dolayı dendi değer 1361 dendi normali 1300 altıymış ....doktora gideceğim bizim için meleğim için dua edin nolur:
ALLAH ım yardımcın olsun canım,inşallah hiçbirşeyi yoktur meleğinin.hayırlı haberlerle dönersin inşallah.

inşallah canım yeterki Rabbim nasip etsin..

Canımmmm nolur üzülme dualarımız seninle ve meleğinde inşallah hayırlı haberlerle dönersin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…