Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Slm hanımlar =)

Uzun zamandır bu sitedeyim.. Ssiteye girdiğimde bekardım gelinlerin topiğinde geziyordum ama şimdi 9 aylık evliyim 26 yaşındayım...

Aslında eşimle bizde ebek düşünüyoruz henüz çalışmalara başlamadık tabiki.. Ancak gebelik öncesinde birkaç test yaptırmam gerrekiyor.. Genetik testi de istiyorum.. Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim sizler ne yaptınız?

hoşgeldin aramıza cnm:)öncelikle çalışmalara başlamadan adet gününün 3. günü hormonlarına kandan bakılacak daha sonra adetin 12. günü yumurta takibin olur ve doktor sonuçlara göre seni yönlendirir genetik test isteme nedenin nedir?

Kızlar bugün doktora gittim ense kalınlığı 2.8 dedi. 2.5 in altında ölçmem gerekiyo dedi. İkili test yapalimmi dedi gerek var mi ben bunu dogurcam aldıramam dedim. Ben öyle deyince bunun kararını ben tek başıma veremem dedi.Kanuni ye sevk etti. Onlar böyle şeylerle daha çok uğraşıyolar bakalım ne diyecekler dedi.Korkma genelde temiz cikiyo dedi. Netten bakıyorum 3min üstü riskli diyolar. Eşimde öyle dedi. Ben ağlayinca garibim kalbi durdu yine sanmış ne diyim vardır bi hayır.Bu arada erkekmiş. Çok erken gösterdi dedi. Eminmisiniz ben kız bekliyordum dedim. Evet dedi banada gösterdi. Benden bu kadar canım sıkkın. Umarım iyi haberlerle gelebilirim

kuzumm iyi düşün iyi olsun dua et cokca müminin silahı duadır unutma bunu Allah hakkında we hakkımızda hayırlısını wersin inşallah

Hımmm anladım canım... Doktora gidip danışmak lazım tabi...

Genetik test isteme nedenim, görümcemin kızının poposunun üstünde küçük bi açıklık war ve gelişimini anne karnında tamamlayamadığından orası açık kaldı. Doktora gitti sürekli emar çekiolar ve genetik test yapıldığında anne taşıyıcı olduğundan genlerinde böyle bir şey warmış... Genetik bir rahatsızlıkmış ve dolayısıyla doktorda görümceme kardeşinizin çocuğunda da olabilir bunun içn folik asit kullanması gerekiyor hamile kişinin demiş...

Diğer nedenimde, benim gözlerimde bozkluk war yani gece görüşüm biraz kısıtlı olduğundan ve bu da genetik bir rahatsızlık olduğundan dolayı bunun içinde bi test yaptrayım çocuğuma geçme ihtimali olursa önlemini almak istiyorum...

günaydın canımm ewet kimseler yok nasılsın
kuzum dün adet oldum bugun belimden aşası felç gibi çok ağrım var bacaklarıma doğru

günaydın hepinize....eşim evdeydi yeni çıktı dünden beri evdeydi((((
canım bende kayınvalidenler geldi sandımdı...

iyi nasıl olsun bugün hiç çalışma havası yok ewde olmak istiyorum
bendeeee kıvrılıp yatmak

canım sen moralli olucaksın ki bebişin etkilenmesin.. Rabbimin kudretinden sual olunmaz sen bolca dua et oğlunda sende yaradana emanetsiniz mevlam hayırlar nasip etsin inşallah..

ayy geçmiş olsun kuzum yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…