Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Aşılamadan sonraki hamilelik belirtileri ise şunlardır.
Farklı renklere sahip akıntılar,
Damarların daha belirgin hale gelmesi,
Kasık bölgesinde, adet döneminde görülen ağrılara benzer ağrıların ortaya çıkması,
Aniden ortaya çıkan uykusuzluk durumu,
Kabızlık ve karında şişkinlik oluşumu,
Midede bulantı ve iştahın artışı,
Dudakların kuruması.

Aşılamadan Sonra Gebelik Belirtileri

1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı
2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar
3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali
4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor 5- Mide Bulantısı
6- İştahın açılması

Merhabalar değerli misafirimiz, aşılama sonrası aşağıdaki belirtiler hamilelik belirtisi olabilir. Aşılama yaptırıp ta belirti yaşayanlar aynı zamanda konumuza yazıp bizdten yardım isteyebilirler.
- göğüslerde ağrı ve büyüme
- göğüs uçlarında hassasiyet
- damarlarda belirginleşmeler
- alt karında şişkinlik
- gece uykusuzluğu (kafaya çok taktığım için oluyor sanırım. kesintisiz uyamıyorum ara ara uyanıyorum.)
- dudaklarda kuruluk
- açık sarı beyaz gibi bir renk akıntı
- kabızlık
- bazen hafif bir bel ağrısı
- kasıklarda kramp gibi ani ve kısa süreli keskin ağrılar

yazıyı okuyunca burnum kaşındı psikolojik bu ama uyku düzeniyle ilgili şunu söyleyebilirim 3 gündür bişe yoktu ama bugun sabah resmen yataktan kalkamadım geç kaldım o yüzden

DILEGI: @sevgi_16(özge) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--

hafiften karnım ağrımaya başladı akıntımın rengi koyulaştı ilaca hemen başlamayayım demi kızlar

ya benım kasıklarımdaki ağrı 1 haftadr falan war yumurtlama zamanı die düşünmüştüm doktorada sölemiştim ama bişe söylemedi tumurtlama dönemi bitti hala niye ağrrki anlamıyorum
Canim aşılama yaptırdigimda benim de sürekli kasık ağrılarim oluyordu bende sıcak su torbası koyuyordum ayaklarıma biraz rahatlıyordum.Sonra diğer aşılama yaptiranlara sorduğumda hepsinde olmuştu normal bişey sanırım. Ama üsütmemeye özen göster özellikle ayaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…