Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yok kuzum bakma böyle söylediğime 6 ay dolmadan bende hiç hazırlığa girişmeyi düşünmüyorum zaten öncesi erken 3,5 ayda neler değişiyor artık ışık hızıyla gün gün moda:)))
Bazen acaba sadece hastane çıkışıyla battaniye falanmı alsam diye düşünüyorum doğunca yavaş yavaş herseyini alırız diyorum ama bilmiyorum
Chicco mudur nedir onun bi beşiği var yatağın yanına koyuyorsun bebekle aynı yatakta yatıyormuşsun gibi oluyo sezeryan falan olursa iyi olur diye düşünüyorum bitek 1 sene falan anca kullanır bide sallanmiyo

dikişsiz yırtıksiz normal doğum tek hayalim
inşallah canımm

Ayyy Allah korusun RAbbim yardımcın olsun canım

sallanmaması kötü işte bebeği alıştırmana da bağlı ma sallanan bişey olsa daha iyi olur gibi geliyo.....

dr aradım hemşiresi ben durumu anlatyım dönelim size dedi aradı şimdi tarlusal verdi ilacı bitircem 10 gün sonrasında hala olmazsam dra gitcem bu ilaçtan kürtaj sonrası bi kez daha içmiştim gene içmek zorunda kalcam hiç sevmiorum ilaç içmeyi ya

inşallah kızlar,3 aydan sonrası hamileliin balayısı diyorlarmış,yaşasak biran önce şu balayını artık...
Canim benim 4.ay bitti hala balayı falan görmediM. Ama inş sizler yaşarsınız.Bu arada ben Bebeğimi hiç hissetmedim.ilk hamilelikte 20.haftada hissedilir dedi doktorum o yüzden hiç kasmıyorum. Hayırlısı artık.

DILEGI: @sevgi_16(özge) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665--OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)-1674--
3----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1665---
4---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665---
5---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--
6---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1665--

günaydın hatunlar,nasılsınız? bende az önce sağlık ocağından geldim.işyerime çok yakın olduğu için rutin tahlilleri orda yaptırıyorum.
elalmami,sanırım bende senin gibiyim,kasmıyorum ama ilk gebeliğim olduğu için merak ediyorum ister istemez

günaydın cnm ben daha kayıt yaptırmadım ya......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…