Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

nasılsın kuzum?

nerdeyse 15. haftadayım ama hala bulantılarım devam ediyor ,anlamadım kendimi gitti :KK42: dün çok iyiydim.samsunda hava çok güzeldi ve balkonum güneşden sıcacıktı.iki saat güneşte oturdum,rahatladım,mutlu oldum... sen nasılsın? bu arada mide bulantım olmasa hamile olduğumun farkında olmayacağım sanki,bende ne bir pıt pıt ,ne kıpırtı yok.karnımda aynı dümdüz hiç büyümedi

korkma canım.benim bir arkadaşımla aynı durumdasınız ve onunda adeti 4 gün gecikmiş.zaten şubat dan dolayı çoğu hatunun adeti gecikirmiş.

nerdeyse 15. haftadayım ama hala bulantılarım devam ediyor ,anlamadım kendimi gitti :KK42: dün çok iyiydim.samsunda hava çok güzeldi ve balkonum güneşden sıcacıktı.iki saat güneşte oturdum,rahatladım,mutlu oldum... sen nasılsın? bu arada mide bulantım olmasa hamile olduğumun farkında olmayacağım sanki,bende ne bir pıt pıt ,ne kıpırtı yok.karnımda aynı dümdüz hiç büyümedi

korkma canım.benim bir arkadaşımla aynı durumdasınız ve onunda adeti 4 gün gecikmiş.zaten şubat dan dolayı çoğu hatunun adeti gecikirmiş.
cnm benim az kaldı İNŞALLAH geçecek, iç karnın geniştir kuzum benimde başladı tiksinmeler ve hafif mide dalgalanmaları:KK43:

ben bi süredir iyi hissediyorum ama cumartesi yiğitlik yaptım eşimle dışarı çıktık. Eve dönerken yolda öğür öğür canım çıktı. Sonuç eve yetişemedim apartmanda çıkardım:cry: bide bu pazar sınava gircem girebilicemmi bilmiyorum:cry:
Canım hissedersin sıkma canını benimki gaz bile olsa iyi hissettiriyo her gün iğne vurmak insanı çıldırtıyo

inşallah kızlar,3 aydan sonrası hamileliin balayısı diyorlarmış,yaşasak biran önce şu balayını artık...

günaydın gençler:KK49:
Canım hiç korkma madem. Bı sure düzensizlik olur. Ben en gec 28. Gün oluyodum 26 ya kadar düştü sonra bi ay 31 gün olmadım Allahım dedim yoksa hamilemiyim kafamda deli sorular testlerin biri geldi diğeri gitti tam doktora gitcektim hamilemiyim diye adet oldum:KK45:
İki üç gün bekle baktın olmuyorsun doktora gir.
TAMAM canım öle yapayım

tamam kuzum bugunude atlatayım bakayım

inşallah kızlar,3 aydan sonrası hamileliin balayısı diyorlarmış,yaşasak biran önce şu balayını artık...
inşallah geçer bulantılarınız annelerinize sorsanıza hamilelikleri nasılmış benim bi arkadaşım 6 ay mide bulantısı kusma yaşıyo 7.ayda erken doğum riski oluyo meğer anneside ölemiş ama doğumları dikişsiz ve gerçekten bi avazda pırt diye çıkartıyo :-) 2.doğumunda doğumhaneye yetişemeden doğurdu :KK48:

inşallah geçer bulantılarınız annelerinize sorsanıza hamilelikleri nasılmış benim bi arkadaşım 6 ay mide bulantısı kusma yaşıyo 7.ayda erken doğum riski oluyo meğer anneside ölemiş ama doğumları dikişsiz ve gerçekten bi avazda pırt diye çıkartıyo :-) 2.doğumunda doğumhaneye yetişemeden doğurdu :KK48:
dikişsiz yırtıksiz normal doğum tek hayalim:cry:

TAMAM canım öle yapayım

tamam kuzum bugunude atlatayım bakayım

anneme benzediysem ayvayı yedim canım.annem 6 ay mide bulantısı yaşamış ama doğumları çok zor olmuş.zaten kardeşimin doğumunda bitkisel hayatta kaldı 3 gün,sonrasında ALLAH ım bize bağışladı annemizi.ben çok kararsızım normal doğum konusunda ama buna ilerleyen zamanlarda karar verilecek şimdi çok erken değil mi?

X