Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

sen yaptınmı yüzük testi ?

Günde 2 ceviz mi abooo ben bi başladım mi yarım kilo ceviz yiyom tutamiyom kendimi.benim bebek te çok iyiymiş 1 hafta önden gidiyor herşeyi çok güzel dedi.ben napim şimdi eve ceviz almasam mı? Ya bişeyi yedigimi görünce sonunu getiriyorum tutamiyom kendimi

oğlumda kesin erkektir diyordum bunda günlük değişiyo hislerim ama kızda olsa RABBİM kalbimi biliyo her ikiside kabulüm elbet ....sadece kızlar çok eziliyor ya....
Evet canım haklısın kız olmak zor gerçekten.Ama Rabbim kız da olsa erkekte olsa bebeklerimize hayırlı güzel ve ahlaklı bir ömür nasip etsin inş.

canın ne istiyosa ye kuzum fırsatı kaçırma:)))

evet kafamı karıştırıyo kuzum yüzük testi yaptım iki kez birinde yuvarlaklaştı diğerinde sağ sol yaptı ....bebiş solda olunca erkekmi diyom göğüslere bakınca yok kız diyom:))))
Doktor ultrason başlığını hep sağ tarafıma tutuyo demekki sağda öyle aşırı bi koyulaşma yok belki ton farkı vardır. Rüyamda kızım olduğunu gördüm öyle test yaptım pozitif çıktı geçen yine rüyamda kızım vardı emziriyodum erkek derse şok olucam galiba

annem benim rüyalarımda hep erkek bebek birde eşimin minyatürü sölemesi ayıp esmerdir kendisi nolur sana renk olarak benzemesin diiyorum gülüyo sana benzesin diyo:)))

bende rüyamda kız bebek seviyordum karartı yok şu an

o ne ki

bende hissetmiyorum hastaymışım gibi geliyo iyileşmek istiyorum artık artık hissetmek istiyorum yoksa iğne vurmaktan baz geccem. Doktor kandırıyormu beni acaba diyorum
vallahi bu hafta başladı benim hisler hareketleri hissetmeye başladım bu hafta malum benim göbek buruşmuş valiz gibi açıldıkça anlıyom bebişimin hareketlerini:)sizin ilk ya bir kaç hafta geçince anlarsınız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…