Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yok canim onunla ilgili bisi demediler ama kolay rahat gecti 2 3 gun hafif sancisi oldu simdi cok sukur iyi ama yaranin oldugu yer sis sert ya o benim tuhafima gitti
Bizimkininde öyleydi kuzum korkma geçer bir süre damar açılacağı için sancıları olur geççecek İNŞALLAH....

Sana bakıldı mi hsg falan
yok cnm rahim filmi çekilmedim bundan önce 2 kez klomen çatlama iğnesi kullandım sonuç alamadım rahim filmini dr söledim fakar birkez hamilelik geiçrdiğim için düşükle sonuçlandı gerçi ve tüplerde bi sıkıntının olacağını düşünmüyorum dedi onun dışında yumurtada gelişiyo çaltıyo olmama sebebini eşimin varikoseline bağladılar bakalım inşallah düzelince hemen sonuç alırım inşallahhh

Himm ilk düşük yani. Ikincide kendi halinize birakirlar o zaman çünkü bi düşük çok çok normal kabul ediliyo. Rabbim tekrarını göstermesin...
amin canım inşallah...

gittim geldim kuzum şok oldum ikili 80 tl dedi bende yaptırdım bizim sıpa bacakları kapamış yanılırım dedi cinsiyeti öğrenemedik....:))))
kızmı acabaaaaa kapatmış göstermemiş :)

Ayyy neden bu kadar sakin sakin dio ki acaba toparlanamamismi rahim ? Bende seni tatlim :) neyse yaa gec olsunda guc olmasin bizimde bi 2 ay sonra anca dr gitmeye baslrim
canım ameliyattan sonra hematom oluşmuş iç kanama gibi bişemiş 5.5 cm sonra antibiyotikle 1.5 ayda 4 cm oldu son kontrolde dahada küçülcek dedi sanırım rahim daha toparlanamadı canım..

Vay sıpa vay ense kalınlığını ölçtülermi. Karındanmı muayne ettiler. Doğum fiyatı sordunmu. Kızlar bayilcak gibi hissediyorum niye böyle oldu yaa leyloş ağrılarda geldi
dikkat et kuzum mideni boş bırakma tansiyonunmu düşüyo acaba?

Sadece kürtaj olsaydı 3 yada 6 ay derdi belki iki bile derdi ama üstüne ameliyatta olmuş toparlanması için zaman lazım.
Sendende güzel haberler alırız inşallah...
ameliyattan çıktım ertesi gün 6 ay koruncaksınız bebek yok dedi 1 ay sonra kontrolde 1 yıl dedi sanırım rahim toparlanamadı acaba bunun için yapabileceğim bişe varmı ki?

Toparlanirsin kuzucum hemencecik duzeleceksin insallah iylesince insalllah hemencecik melegin gelicek hic uzulme kafana takma okey esinide kontrolden gecir her ihtimale karsi beni ornek alin kuzum esim dr gitmek istememesi yuzunden kac ayim umutsuzlukla gecti

Canlar hazal(pitircik66) doğum yapmış bebişi erken gelmiş biraz herhalde 2,3 haftalık MAŞALLAH hepimiz yaşarız bu mutluluğu İNŞALLAH.................
ay bebeğimiz gelmiş hoşgelmiş sefa gelmiş inş bizde bu güzel duyguyu yaşarız.Ama ben şimdiden heyecan yapmaya başladım ama daha çokkk varrr

Vallahi bu ne sanki doğum yapiyoz yawww. Ben özel e gidiyorum ama tüm tahlilleri devlette yaptırıyorum. para mara vermek yok.

Kız leyloş 3.000 mi? Abooo bizim burda 750 tl vallahi bu yoklukta 3bin veremezdim ve galiba evde doğum yapardım beni dogurtan ebemi çağırıp

günaydın hatunlar,nasılsınız?
gittim geldim kuzum şok oldum ikili 80 tl dedi bende yaptırdım bizim sıpa bacakları kapamış yanılırım dedi cinsiyeti öğrenemedik....:))))
sağlığınız yerinde ya ikinizinde buna şükür

KIZLAR ezel aşılama olmuş nolur dua edelim olurmu:))))))

ALLAH ım emeklerini,heveslerini boşa çıkarmasın.hayırlısıyla evlat sahibi olsun inşallah.

Kız leyloş 3.000 mi? Abooo bizim burda 750 tl vallahi bu yoklukta 3bin veremezdim ve galiba evde doğum yapardım beni dogurtan ebemi çağırıp
valla gülüm kulaktan dolma duydum varikosel ameliyatını aynı hastane 2000 e yaptı mutlaka sezeryan 300 üstüdürebe bende mi bulsam diyecem ama çatım dar kuzummmm

valla gülüm kulaktan dolma duydum varikosel ameliyatını aynı hastane 2000 e yaptı mutlaka sezeryan 300 üstüdürebe bende mi bulsam diyecem ama çatım dar kuzummmm
Ayy benim çatım nasıl acabaa yaa adet sancılarımda çok şiddetlidir hiç bayılmadım ama bayilcak seviyeye gelmisligim çoktur. Doğum sancisi çekerken bide bayılırmışım al başına belayı

Ayy benim çatım nasıl acabaa yaa adet sancılarımda çok şiddetlidir hiç bayılmadım ama bayilcak seviyeye gelmisligim çoktur. Doğum sancisi çekerken bide bayılırmışım al başına belayı
peteğim kalça yapından anlaşılıyor o bana bakan diyordu zaten mutlaka doğum zor olur diye.....zaten olmadı 3 saat çatal sonra hooop ameliythane:))))))doktorun uyarır benimki uyardı ama o zaman sezeryan modaydı ve para için doktorlar öneriyo deniyordu bende bu sözlere aldanıp normal istedim al sana norml....yaklaşık 6. ayda falan belli olur doğum?annem ben ilk çocuğum evde ebe doğurtmuş kadın ölüyomuş nerdeyse onunda öle....

hayy ne zor.biz 4 kızız bi kardeşimi zor doğurmuş ona nazaran bizi daha rahat doğurmuş. Doğum değil de sancı düşündürmeye başladı beni sonuçta çocuk düşürmüşlüğüm narkozsuz kürtaj olmuşluğum var annem benim sancılarıma hep doğum sancısı der şekerim oynar ya bayılırsam korkusu başladı. Hiç aklımda yoktu nerden geldi bilmiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…