Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

vallahi bu hafta başladı benim hisler hareketleri hissetmeye başladım bu hafta malum benim göbek buruşmuş valiz gibi açıldıkça anlıyom bebişimin hareketlerini:)sizin ilk ya bir kaç hafta geçince anlarsınız:)
Senin 2.bebis olduğu için mi bu kadar erken hissediyorsun bende hala tık yok:KK33:

slm kizlar hepinize saglikli hayirli bi hamilelik diliyorum soruma gelince kacinci haftada cinsiyeti ogrendiniz ve nub teorisini yapip tersi cikan oldumu :)

slm kizlar hepinize saglikli hayirli bi hamilelik diliyorum soruma gelince kacinci haftada cinsiyeti ogrendiniz ve nub teorisini yapip tersi cikan oldumu :)
Bna doktorum nub teorisine göre 12.haftada kız dedi ama 16.haftada erkek olduğunu öğrendik yani bende tutmadı nub :emir_bebek:

Canım biz daha öğrenemedik sanırım 1 arkadaş öğrendi o kadar. Sen 2015 eylül annelerinden misin?

bitli az önce egzersizlerden bahsetmişsin isimlerini yazarmısın tekrar
Canım kegel egzersizi bide perine masajı. Masaja daha çok var ama egzersizi yapabiliriz sanırım. Doktoruma sorucam çünkü yapınca oraya kan akışı oluyomuş gibi hissediyorum sorun olmasın bide

evet kuzum sıpa her zorladığında hissediyorum bazen sıkıştırıyo bazen takla atıyo gibi ama eşime söylüyorum bak kıpırdıyo diye adam hiç hissetmiyo doktora sordum evet ikinci hissedersin diyo:))))
Bazen böyle seğirme pıtırtı kıpırtı gibi birşeyler oluyo hatta kan hucum ediyo ama yok yok diyom gazdır o gaz :KK53:

evet 2015 eylul annelerindenim
Canım biz daha öğrenemedik sanırım 1 arkadaş öğrendi o kadar. Sen 2015 eylül annelerinden misin?

Canım kegel egzersizi bide perine masajı. Masaja daha çok var ama egzersizi yapabiliriz sanırım. Doktoruma sorucam çünkü yapınca oraya kan akışı oluyomuş gibi hissediyorum sorun olmasın bide

X