Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ne güzel bir haber,çok sevindim yasuyasu .ALLAH ım tamamına erdirsin,sağlıcakla evladını kucağına almayı nasip etsin .maşallah sana

günaydın kızlar elektrik kesikti bu saaate kadar yav:))))
hoşgeldin canım :)

ben ekime kadar koruncam ya kuzum inşallah korunmayı bırakınca hemen hamile kalırım.. bu arada bende özelde çalışıyorum maalesefff

selamun aleyküm kızlar bende aranıza katılabilir miyim? birde birşey soracağım bu ilk sayfadaki kürleri yapıp hamile kalan var mı gerçekten?
merhaba hoşgeldin aramıza

ayy yasuuu inan tüylerim diken diken oldu Rabbim kucağında görmeyi nasip etsin.. sen rahim filmi çektircektin demiiii

Kızlar tosbilim teyzelerine Merhaba diyormuş

Eklentiler

• 20150304_125124.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 54
Kızzzzz hamile misin? Yuppppiiii bi bebişimiz daha geliyorrrrr.SSağlıcakla kucağına al inş canım. Çokkkk mutlu bir haber
inşaallah canım hepimiz herkes sağlıkla kavuşsun yavrusuna çok mutlu bir haber gerçekten diğer arkadaşlarımızınkinide duyacağız inşaallah ezelin sevginin tüm isteyenlerin dualarımızda birbirimizi unutmayalım

amin canım inşallah Rabbim tüm isteyenlere ve ezelle banada nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…