Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Canim belki kişiden kişiye değişir ağrı meselesi ama ben tek başıma gittim ve normal adet ağrısı gibi bi ağrı yaşadım oda en fazla 3 saniye sürdü.doktor 20 dk dinlen dedi ben kalkıp eve geldim.yani bende tikaniklik yoktu belki oyüzden ağrı olmadı. Ama okadar para verilipte cektirmeye değmez bence.tabi bu benim fikrim :KK59:
canım sen nerde çektirdin ki aldım randevuyu 5oo dedi valla

günaydın hatunlar,polyannacığım evet geçen ay lekelenmem olmuştu ama progestana başlayınca geçmişti. şimdi progestana devam etmeme rağmen tekrar başladı.ben de tedirgin olup doktora gittim canım

günaydın hatunlar,polyannacığım evet geçen ay lekelenmem olmuştu ama progestana başlayınca geçmişti. şimdi progestana devam etmeme rağmen tekrar başladı.ben de tedirgin olup doktora gittim canım
ALLAH korusun şimdiki hamileliklerin hepsinde bu tip şeyler oluyor korkmyalım ALLAHın izniyle bişey olmaz İNŞALLAH.....bu arada rahmimiz armuttan greyfurta benzemeye başlarmış düşünsene o şekil değişikliğini normaldir kuzum .....tedbir bizden gerisi RABBİM e kalmış.....

ALLAH korusun şimdiki hamileliklerin hepsinde bu tip şeyler oluyor korkmyalım ALLAHın izniyle bişey olmaz İNŞALLAH.....bu arada rahmimiz armuttan greyfurta benzemeye başlarmış düşünsene o şekil değişikliğini normaldir kuzum .....tedbir bizden gerisi RABBİM e kalmış.....

haklısın,bu sıralarda değişklik çok oluyormuş rahmimizde. ister istemez tedirgin oluyorum ama herşey ALLAH tan. neylerse güzel eyler.buda bir sınavım olabilir

haklısın,bu sıralarda değişklik çok oluyormuş rahmimizde. ister istemez tedirgin oluyorum ama herşey ALLAH tan. neylerse güzel eyler.buda bir sınavım olabilir
öyle kuzum hayırısı sağlıkla kucağımıza alırız İNŞALLAH iğne ve progestana rağmen krem akıntı devam ediyor bende perşembe gideceğim kanamadan bu şekile döndü ama hiç kesilmedi belkide 3 ay dolana kadar böyle devam edecek yada tüm gebeliği boyunca yaşayanlar bile var hayırlısı olsun elbette....

DILEGI: @ moonserose moonserose (ayşegül)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250--
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250--
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1250---
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1249---

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

X