Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

merhaba kızlar,ben şimdi doktordan geldim.lekelenmem olduğu için gitmiştim.düşük riskim varmış,kendimi hiç yormamam,dikkatli olmam gerekiyormuş.oturarak çalıştığım için rapor vermedi ama oturmakdan başka iş yapma,yorulma dedi.ALLAH ıma şükürler olsun bebeğim sağlıklıymış.ben elif için bu akşamda okurum çok bulantım olmazsa
CNM GEÇMİŞ OLSUN AMA ZATEN YOKMUYDU SENDE LEKELENME:?YANİ DAHA ÖNCE GİTMEMİŞMİYDİN DOKTORA....

DILEGI: moonserose moonserose (ayşegül)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250--
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250--
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250---
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1250---
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1249---

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

nasıl yaptın canım ya nasıl dayandın ya aslında başıma ne geleceğini bende bilmiyorum sen geçtin bu yoldan normal vajinal muayeneden çok çok başka bir şeymi?
Canim belki kişiden kişiye değişir ağrı meselesi ama ben tek başıma gittim ve normal adet ağrısı gibi bi ağrı yaşadım oda en fazla 3 saniye sürdü.doktor 20 dk dinlen dedi ben kalkıp eve geldim.yani bende tikaniklik yoktu belki oyüzden ağrı olmadı. Ama okadar para verilipte cektirmeye değmez bence.tabi bu benim fikrim :KK59:

X