Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kızlar devlet hastanesine gittim doktor 8+1 haftalık dedi 23.09 muhtemel doğum tarihi dedi tuhaf benim doktorumun söylediğine göre bugün 7+4 olması gerekiyo kafam karıştı:KK12:bulantılar tam gaz kendi doktoruma gittim çok rahatsızım diye idrar tahlili yapıldı temiz çıktı ilaçlar yapıyomuş. 3 aylık olana kadar sabret dedi. Bu sıpa bu doğsun:KK11::KK4::KK68:
Sağ kasığım ağrıyodu doktor ultrason başlığını ağrıyan yerden başka bu yere hareket ettirmedi fasülye meğer oradaymış. Bu kadar erken hissetmem anormal degilmi ya yoksa kafayı mı yedim de haberim yok:mad::KK53::KK8:

Kızlar devlet hastanesine gittim doktor 8+1 haftalık dedi 23.09 muhtemel doğum tarihi dedi tuhaf benim doktorumun söylediğine göre bugün 7+4 olması gerekiyo kafam karıştı:KK12:bulantılar tam gaz kendi doktoruma gittim çok rahatsızım diye idrar tahlili yapıldı temiz çıktı ilaçlar yapıyomuş. 3 aylık olana kadar sabret dedi. Bu sıpa bu doğsun:KK11::KK4::KK68:
Sağ kasığım ağrıyodu doktor ultrason başlığını ağrıyan yerden başka bu yere hareket ettirmedi fasülye meğer oradaymış. Bu kadar erken hissetmem anormal degilmi ya yoksa kafayı mı yedim de haberim yok:mad::KK53::KK8:
ay onun totosuna şaplat bi tane doğncaaa sen herrşey ylunda çok şükür işte

DILEGI: moonserose moonserose (ayşegül)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250--
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1250---
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250--
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1250---
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1250---
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1249---

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............
leylooooo okudum kuzummm Allah kabul etsinn...

canım normal yolla bi gebelik bile olsa sağlıklı olmadıgını duydum hsg den sonraki ilk ay düşük ihtimali yüksek oluomuş doktorum bana o yüzden hsg den sonraki ay klomen falan kullandrmamıştı
bilmiyordum canım teşekkür ederim off canım çok sıkıldı medipolden aradılar telefonda arayan bayana sordum ağrısız sistemmi diye biraz ağrı oluyor son sistem gibi ince başlık yok bizde dedi off yaaa off daha çok korkmaya başladım
fiyatda 400 olmuş

ah ne güzel canım ben burdayım diyor dikkatli davran diyor:KK45:

bilmiyordum canım teşekkür ederim off canım çok sıkıldı medipolden aradılar telefonda arayan bayana sordum ağrısız sistemmi diye biraz ağrı oluyor son sistem gibi ince başlık yok bizde dedi off yaaa off daha çok korkmaya başladım
fiyatda 400 olmuş
anestezili ne kadarmış

ay onun totosuna şaplat bi tane doğncaaa sen herrşey ylunda çok şükür işte
planlarımdan biri de bu:KK53:annem kıyamazsın diyo:63:

fiyatda 400 olmuş
canım benim doktorum radyotom mu ne var onu önermişti güzel çekiyorlar diye burda çok kişiden duydum ağrısız çekiyorlarmış bi bak istersen fiyatı sanırım 400du arttı mi bilmiyorum. Ben üniversite hastanesinde çekilmiştim çok zorlanmistim tüplerde tıkanıklık vardi:KK51:

anestezili ne kadarmış

canım benim doktorum radyotom mu ne var onu önermişti güzel çekiyorlar diye burda çok kişiden duydum ağrısız çekiyorlarmış bi bak istersen fiyatı sanırım 400du arttı mi bilmiyorum. Ben üniversite hastanesinde çekilmiştim çok zorlanmistim tüplerde tıkanıklık vardi:KK51:

onu sormadım canım betatomu aradım oda 400 dü 500 yapmış ağrısız sistem ordan aldım randevuyu

radyatomda bayan yok canım malesef

Benim hsgmi 3 erkek doktor çekmişti:mad:
O kadar korkmuştum ve kötü olmuştum ki adamlar hem yardım ettiler hem ağızlarını açıp tek kelime etmediler:KK51:
nasıl yaptın canım ya nasıl dayandın ya aslında başıma ne geleceğini bende bilmiyorum sen geçtin bu yoldan normal vajinal muayeneden çok çok başka bir şeymi?

nasıl yaptın canım ya nasıl dayandın ya aslında başıma ne geleceğini bende bilmiyorum sen geçtin bu yoldan normal vajinal muayeneden çok çok başka bir şeymi?
Değil sadece bi alet yerleştiriliyo küçük bi iğne yapılıyo sonra içeri ilaç verilip röntgen cekiliyo. Ya anestezi yaptır yada kıy paraya ağrısız sistemle yaptır. Ben çok kötü oldum ama leylaya hiç bisey olmamış mesela yalnız sakın gitme içerde ne var bilmiyosun sonuçta benimki gibi tikaliysa çok zolanirsin

Değil sadece bi alet yerleştiriliyo küçük bi iğne yapılıyo sonra içeri ilaç verilip röntgen cekiliyo. Ya anestezi yaptır yada kıy paraya ağrısız sistemle yaptır. Ben çok kötü oldum ama leylaya hiç bisey olmamış mesela yalnız sakın gitme içerde ne var bilmiyosun sonuçta benimki gibi tikaliysa çok zolanirsin
leyloşda ağrısız sistem yaptırdı radyatomda bende betatoma gidiyorum inşaallah aldım randevuyu 500 tl dedi

merhaba kızlar,ben şimdi doktordan geldim.lekelenmem olduğu için gitmiştim.düşük riskim varmış,kendimi hiç yormamam,dikkatli olmam gerekiyormuş.oturarak çalıştığım için rapor vermedi ama oturmakdan başka iş yapma,yorulma dedi.ALLAH ıma şükürler olsun bebeğim sağlıklıymış.ben elif için bu akşamda okurum çok bulantım olmazsa

merhaba kızlar,ben şimdi doktordan geldim.lekelenmem olduğu için gitmiştim.düşük riskim varmış,kendimi hiç yormamam,dikkatli olmam gerekiyormuş.oturarak çalıştığım için rapor vermedi ama oturmakdan başka iş yapma,yorulma dedi.ALLAH ıma şükürler olsun bebeğim sağlıklıymış.ben elif için bu akşamda okurum çok bulantım olmazsa
canımm aman dikkat et hiç bişe yapma oturr bu arada elifi bitrdik biz sana başladık :)

X