Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ov testi yapsam diyorum da onu denicem brde . abla ya doktor sıkıtnı benm için sadece nikahımda kan verdm ben hayatm boyunca

elimdde yuzum de felan tuylenme felan yok babyfaceyıım ben
göbeğinde veya göğüs ucunda var mı? sivilce problemin var mı? anam doktor kesildim kızın başına ahiret soruları soruyom aplanı dinle sen mutlaka git doktora bebek istiyoz adetim hiç düzenli olmadı şimdiye kadar de
Allahım aynı anası kız valla moron bildiğin hiç bir kıza bakmaz utanır ...gerçi çapkın olsada bir dertte

siwilçemhiç olmadı yok abla kıllanma ama göbegmde hafif var sanırım

ov testi yapsam diyorum da onu denicem brde . abla ya doktor sıkıtnı benm için sadece nikahımda kan verdm ben hayatm boyunca
denizim tatlım bu doktorlara alış kadın doktor bul birtanem git emin ol sonuçta üzülmeyeceksin en azından zaman geçerse kafanda sorulara çözüm bulursun:)

Ben kontrole gidecegim günü iple cekerdim. Onu görücem diye sabaha kadar uyuyamazdim. ama her defasinda yuzünü elleri ve ayaklariyla kapatirdi :)
içimizdeki özlem bitecek birgün ve o gün çoooook yakın inşallah:)[/QUOTE]
Benim özlemim çok şükür bitti canım. Darısı en kısa sürede sizlere inşallah :)

Ay bende hep bunu diyorum tecavüze uğruyo millet tvde duyuyoruz mesela hamile kalıyolar nasıl oluyo anlamıyorum. Allahım affet sonuçta herşey Allahtan ama
yeminlen düşünmeden edemiyorum ertesi gune hamile kalanlar var mevlam istemeyene veio cabalayanda kalıyo suriyelileri dilencileri görüoz 4 5 6çocuklaa sokakklarda gezio

yaşım 37 tatlım erken evlilikti ilki o yüzdende bilinçsizce beraber büyüdük:)bunu erken evlenenler yanlış anlamasın ben çok gözü kapalı ezik pısırık bir tiptim yani bilinçsizdim:)
olsun evladınız yanınıza kar kalmış erken evlenmenin tek avantajı çocuk bence bende 35 beşten sonra piş piş piş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…