Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

19 25 yas arası ankarada anne adayları varmı yaa :)) ankarayı bilmedimden hiç arkadasımda yok konuscak :) gelip gitcek :))

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum yarın görüşürüz inşallah sizinle muhabbet etmek hoşuma gitti iyi geldiniz

hormonlarınla ilgili sorun oluyo sanırsam......sadece göğüs ucu değil tabiki göbek çevresi de....
ya ben sarışınım göğüs ucumda uzun böle 7-8 kıl vardı ama hiç önemsemedim ki herkesin oluyodur heralde dedim rahatsız olmuyodum hatta geçen gün eşim cımbızla kopartalım onları dedi kopardı ama şimdi korktum göbek etrafında yok ama

cnm polikistik over diye bi sorun var bu kıl meselesini ondan sordum deniz e. sivilcelenme kilo problemi adet düzensizliği fln var mı peki?

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum yarın görüşürüz inşallah sizinle muhabbet etmek hoşuma gitti iyi geldiniz
yine bekleriz şekeerr
kızlar yemeği ocağa koyup geliyorum hemen.....
ne yemeği yapıyon kız
test yapıpda tek çzgi görünce insan yıkılıo
yıkılma cnm daha yaşın genç daha 3 ay olmuş olmaz bişey merak etme. doktora yarın mı gitcen

bu gün muhabbet baya koyulaşmış leyla abla sanırım bende iyi haber veremeyeceğim bu ay kasık ağrım var sabahtan beri adetime 2 gün var sabah ilk idrarla test yaptım negatif

bu gün muhabbet baya koyulaşmış leyla abla sanırım bende iyi haber veremeyeceğim bu ay kasık ağrım var sabahtan beri adetime 2 gün var sabah ilk idrarla test yaptım negatif
cnm üzülme bu kadar kırmızıları görmediysen umut var demektir onu geçtim adet oluyosan yine umut var demektir

cnm üzülme bu kadar kırmızıları görmediysen umut var demektir onu geçtim adet oluyosan yine umut var demektir

inşaAllah canım ama belirtiler geliyorum diyor seninde güzel haberlerini okudum canım mutlu oldum duada unutmayalım birbirimizi sen hangi şehirdensin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…