Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evet cnm hala devam ediyor bugün tam 21 gündür:sorun yoktur umarım ama 9,10. haftalarda normal deiyo kuzum
inşallah öyledir. bu leke işi korkutuyor beni.birde yoğun çalıştığım için dinlenemiyorum.dinlenmekte çok önemli diyorlar . sen bol bol dinlen

inşallah öyledir. bu leke işi korkutuyor beni.birde yoğun çalıştığım için dinlenemiyorum.dinlenmekte çok önemli diyorlar . sen bol bol dinlen
KUZUM DİNLENYORUM AĞIR HİÇ İŞ YAPMIYORUM PASO OTURUYORUM YATIYORUM AMA LEKE AYNI DEVAM EDİYOR ......İNŞALLAH SORUN YOKTUR BENİM İYİCE AÇIK KREME DÖNDÜ KAN RENGİNDE DEĞİL AMA ANLAM VEREMİYORUMDA DOKTORDA MİYOMDAN OLABİLİR DEDİ AĞRIDA OLUYORDU AMA GEÇTİ.....KORKMAYALIM İNŞALLAH SORUN OLMAZ ALLAHIN İZNİYLE.....HERŞEY NASİP.....

öyle tabi,hakkımızda hayırlısı.benim bildiğin kahverengi leke,ağrım filan da yok çok şükür. ALLAH ım yardımcımız olsun canım.

Günaydın kizlar yardiminiza ihtiyacim var. Simdi ben adete 6 gun kala beta hcgm 24 cikti 14 saat sonra tesri tekrarladm 29 cikti bu degerleri doktora gosterdgmde ya dis gebelik ya da kimyasal dedi rahim kalinligin iyi dedi. beni cokertti resmen. Hastaneden cikistan eve gelesiye kadar agladm tutamadm kendimi. Neyse aradan 3 gun gectikten sonra tekrar yaptrdm yani adete 2 gun kala tekrar yqptrdm 120.5 cikti. Baska doktora gittm keseyi gormeden bisey diyemeyiz dedi ha bide ben regli olmadan once pembemsi 2_3 damlalik lekelenmelirm olmustu 3 gun surdu. Diger doktor progestan diye bi ilac verdi lekelenmelerim kesildi. Bugun adetim geceli 3 gun oldu. Sizce anormal bi durum varmi lutfen kqc gundur bu sorular benim beynimi kemiriyo resmen

CNM AYNI DURUMU YAŞAYAN BİR ARKADAŞIMIZ OLDU KİMYASAL OLSA ÇOKTAN ATARDI ADET GÖRÜRDÜN VE DEĞERİN 120 OLMAZDI GÖZÜN AYDIN OLSUN KİMİ BAYANLARDA DEĞERLER ÇOK YÜKSEK ÇIKMAZ SEN SADECE KATLANMASINA BAK O DA NORMAL GÖRÜÜYOR TEKRAR GÖZÜN AYDIN OLSUN DIŞ GEBELİK YAŞADIM VE DIŞ GEBELİKTEDE DEĞER BU KADAR DÜŞÜK ÇIKMAZ İLKİNDE İÇİN RAHAT OLSUN VE LEKELENME DE ÇOK DOĞAL YERLEŞME KANAMASIDIR ....BANA TEKRAR HABER VER MUHTEMELEN 4 GÜN SONRA KESEYİ GÖRÜRSÜN TEKRAR NE ZAMAN GİDECEKSİN DOKTORA......VE BENİ DİNLE KAFANI KARIŞTIRMA DOKTORA GİDENE KADARA KAN TESTİ YAPTIRMA:)

BU ARADA AYNI DURUMU YAŞAYAN ARKADAŞ ŞU AN 6 AYLIK HAMİLE:))))

Ayy canim benimne kadar guzel konustun. Ne bilim ilk gittgm doktor bana ya dis gebelik ya da kimyasal demisti. Aslinda bu aksam acile gidip kan vermeyi düşünüyorum muhakkak haber veririm. Yemin ederm o aylardir bekledgm bu kadar cabaladgm hamileligime bile sevinemiyorm karmakarisik duygular icerisindeyim TArifi yok

seni çok iyi anlıyorum ama dedim ya kimyasal olsa çoktan giderdi 100 üstünü görmezdi değerin ,dış gebeliktede durum şöyle adet gününde 500 leri bulmuş olup katlanma olmazdı 24 saat sonra 700 lerde olurdu yardımcı olduysam ne mutlu 24 saat geçmeden yaptırma kan tahlilini genelde aynı saatleri tuttur yaptıracaksanda:)))doktora gidince haber ver taaaammmmmı:)))))

Canim bu aksam yaptirsam eger aradan bayaa gecmis olacak zaman. DiDusun en son pazar gunu saat 3 bucuk gibi yaptirmistm. Aksam esim gelsin acile gidip yaptircam haber veririm

evet ilk öğrendiğinde 20 küsürdü şimdi bebişinin gününü sayıyor kaldıki adetten çok önce baktırmışsın onun adet günüydü:))))
Masallah yaa cok sevindim. Rabbim bu mübarek persembe gununde isteyen kimsenin kucagini bos birakmaz inşallah isteyen herkese versin insallah rabbim. Banada saglicakla kucagima almayi nasip eder inşallah Rabbim...

Ayy insallah bebegim dua et bana o kadar çok ihtiyacim varki bu aralar anlatamam Allah razi olsun senden gercekten icimi ferahlattin
ah be kuzum çooook iyi anlıyorum seni RABBİM korktuğumuza uğratmasın dua ederim tabi RABBİM hayırlı ve sevinçli haberlerle dönmeni nasip etsin meleğini sana bağışlasın İNŞALLAH burada bekleyen arkadaşlarada sen dua et olurmu ne de olsa hamişsin artık duaların red olmaz İNŞALLAH...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…