Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

en iyisi walla canım ben işe çok zor geldim
eylül annelerine bakıyorum arada çoğu kişi düşük yaşamış inan imtihan korku ve endişe insanı yıpratıyor,benim lekeler devam ediyor kesilir gibi oluyo sonra yine ama içimi rahatlatan kahverengi kremsi akıntı bilmiyorum ezel ya...İNŞALLAH yakında sende hamiş kalırsan anlarsın ama bu sefer korkular bitmiyor....

İNŞALLAH cnm iyi haberlerini bekliyoruz...
inşallah canım her gidişimde bişe duymaktan psikolojim bozuluyo Rabbim beterinden korusun..

biraz dayan boşu boşuna akciğerlerini durdurtma diyor ya uyanamazsan diyor
canım o kısa süreli bi anestezidir bu kdr korkma ben kürtaj oldum anestezili 2 ay sonra ameliyat oldum Rabbim yardımcımız olsun ama korkma yani

Günaydın kızlar hepiniz bomba gibisinizdir inşallah.BBugün 3te randevum var ama dışarı fırtına soğuk buz gibi nasıl gidicem bilemiyorum. Ama inş güzel haberlerle dönerim ve bide cinsiyetimizii ogrensek ne güzel olurdu

o zaman neymişşş eylül annelerine bakmıyomuşuz ok leyla hanım zaten bizim aslında en büyük hatamz okuma boşwer

günaydın.benimde birkaç gündür yoktur ama bu sabah yine kahverengi lekelenmem olmuş.senin de devam ediyor mu polyanna?

kuzum yaz bize sonuç noldu sağlıklı olsun ama kız istiyorsun galiba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…