Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ah be kuzum çooook iyi anlıyorum seni RABBİM korktuğumuza uğratmasın dua ederim tabi RABBİM hayırlı ve sevinçli haberlerle dönmeni nasip etsin meleğini sana bağışlasın İNŞALLAH burada bekleyen arkadaşlarada sen dua et olurmu ne de olsa hamişsin artık duaların red olmaz İNŞALLAH...........
Tabiki dua ederm tatlım yeminle her zaman dualarim isteyen herkesle. Cok iyi bilirim o duyguyu.... Rabbim isteyen herkese en tez zamanda hayirlisiyla versib insallah....

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--900
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150--OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

KIZLAR BANA YARDIM EDİN DUAYI BİTİRELİM YARINA KADAR AYŞEGÜLE BAŞLAYALIM YARIN....ELİFLE DEMET PEK GİREMİYOR GALİBA ELİFİN YERİNE BEN OKUYORUM....PAYLAŞALIMMI

X