Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--900
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150--OKUNDU
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1400---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

geçmiş olsun cnm yengemde 5 aylık hamiş seninle aynı durumda bir şurup vermiş doktor...ihmal etme git kuzum.....
Gittim canım kbbye hiç birşey çıkmadı hatta doktor demir eksikliği de böyle sorunlar yapabilir dedi tahlil verdi temiz çıktı. Zaten ilaç vermem sana dedi. Hastanedeki bütün geçmişimi görüyo bilgisayardan. Çok uğraşmışsın ilaçlar bebek için zararlı dedi. Tuzlu suyu kaynatıp buharını ağzımdan alıp burnumdan vercem yatmadan öncede tuzlu suyla gargara yapıp burnumu temizliycem. Çok iyi gelecektir dedi. Ciğerlerimin neme ihtiyacı varmış:110:

Gittim canım kbbye hiç birşey çıkmadı hatta doktor demir eksikliği de böyle sorunlar yapabilir dedi tahlil verdi temiz çıktı. Zaten ilaç vermem sana dedi. Hastanedeki bütün geçmişimi görüyo bilgisayardan. Çok uğraşmışsın ilaçlar bebek için zararlı dedi. Tuzlu suyu kaynatıp buharını ağzımdan alıp burnumdan vercem yatmadan öncede tuzlu suyla gargara yapıp burnumu temizliycem. Çok iyi gelecektir dedi. Ciğerlerimin neme ihtiyacı varmış:110:
ciddi birşey olmamasına sevindim kuzum geçmiş olsun tekrar....bendede kasık karın ağrıları devam ediyor ara ara kesiliyor büyüyor yumurcaklar.....

benim çoğunlukla solda....daha çok veririm kuzum iştah yok:::::::::::::::KK43:
Sonra alırsın hele şu dönemi bi atlat. Bende aç geziyorum tartı gram oynamiyo walla:eek: ama bulanti çekmektense aç kalıp dikkat etmek daha kolay gibi geldi bana. Öğürmek insanı çok zorluyo elin ayağım titriyo gözlerim yaşarıyo oyu içim şişti walla:mad:

Sonra alırsın hele şu dönemi bi atlat. Bende aç geziyorum tartı gram oynamiyo walla:eek: ama bulanti çekmektense aç kalıp dikkat etmek daha kolay gibi geldi bana. Öğürmek insanı çok zorluyo elin ayağım titriyo gözlerim yaşarıyo oyu içim şişti walla:mad:
hamdolsn oğlumdada yoktu bundada yok bulantı kusma....o da olsa hiç alamam...

X