Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

iyiyim cnm hakveriyorum sana bazen iyi gelmiyor ama bizide bizden başka kimse anlamıyor....sen naptın aşılama işini erteledinmi?
kuzum ben tüp bebeğe başlamıştım ohss oldum transfer ertelendi dondurduk embriyoları...sonrasında anksiyete ve panik atak krizleri tuttu şuan psikolojik destek görüyorum ilaç kullanıyorum ilaçları bırakmadan da transferi yaptıramıyorum yani anlayacağın ben beklemedeyim...çocuk işi biraz ertelendi.

demet sen daha iyisini biliyorsun tabi ama sen sağlıklı ol gerisi olur İNŞALLAH......Ertele ve kendini tamamen hazır hissettiğinde olsun....biliyorum şimdi ne kadar kolay söylemek diyebilirsin ama sen ve eşin sağlıklı umutlu ve huzurlu olacaksınızki gebelik oluşacak ve sağlıklı bebişleriniz olacak bazen farketmeden kendimize eziyet ediyoruz nasibi var o bebişin ve olacak İNŞALLAH ama işte bu zamanlardada sabrımız herşeyimiz sınanıyor....bende geçen 10 gün öncesi kanama ldu parça düşürdüm devlette bir doktor kese aşağı uzanmış dedi ben ve eşim dirayetli olduk ama aynı zamandada perişan olduk inan ALLAHa bıraktım nasibi olursa olacak dedim şimdi kanama durdu haftasıyla uyumlu çok şükür iyi gidiyor malesef sınavlar bitmiyor kuzum......

canımm inan herşeyde war bir hayır geçenlerde bi arkadaşım dediki olmuyo diye üzülüp duruyosun demekki o çocugun zamanı war daha belki şimdi olsa karşılaşacağı insanlar iyi olmayacak iyi şeylere yönelmicek belki ondan önce başka birilerinin doğması gerekio ona iyi yol gösterecek birileri zamanını bekle dedi düşündüm de gerçekten dogru yanii Rabbim ol dedikten sonra hiçbişey engel olamaz O istemedikçede trilyonlarda döksek kendimizide parçalasak olmayacak...

aynen tatlım sınavlar bitmiyor senin kanama kesilmiş şükür inşallah bir daha da böyle birşey yaşamazsın...ben erteledim canım kendimi iyi hissetmeden kalkışamam çok zor zamanlar geçirdim şükür şuan iyiyim 1 aydır işe gelemedim rapor rapor ala ala...tamamen iyileşeyim 2 embriyom bekliyor beni allahın izni ile...

aynen öle canım bende şuan öle düşünüyorum üzülmüyorum demek ki zamanı değil diyorum çünkü zor bir süreçten geçtim ohss berbat bişi hastanelerde yattım 10 gün ...sonrası psikolojik destek demek ki dedim rabbimim sınavı bu inşallah daha iyi olucam....sizlerde takmayın bunu demesi kolay ama gerçekten insan sağlığından oluyor malesef....zamanı gelince olucak inşallah hayırlısı ise

cnm benim ne güzel iki bebiş annesinin sağlıklı olmasını, hazır olmasını bekliyor sen iyi ol ,onlar seni bekliyor:)çalış kafa dağıt biraz belki zordur bu dönemde ama çalışmak bazen iyi geliyor....bu arada dua listesine ekleyeyimmi kuzum seni kulun kula duası kabul olurmuş.....

ekle kuzum bende şuan regl yim bende başlarım okurum sıradaki için

aynen kuzum aynenn hayırlısıyla gelecekler inşallah gerçekten rahat olmamz lazım doktorum stres döllenmiş yumurtayı bile bozar dedi son gittiğimde elimizde olmuyo ama işte hergün söylüyorurm bende kendi kendime hayırlı zamanda olsun demekki zamanı deil die

aynen canım stres çok önemli...ben akupunktura başlıcam şu stresi azaltmak için yararını görürüm inş

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…