Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Hayırlı günler arkadaşlar.. Defnecim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım inşallah bizimde tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlarımız olur..
bu arada leylacım 700 okudum elif için 700de bu gece tamamlıcam canım

Kızlar bitli bulantıdan gebermekte. Doktorum iyi dayanıyosun dedi ilaçlar yüzünden oluyomuş gebelikte var tabi. Acayip haller yaşamaktayım. Dün kalp atışını gördük. Doktorum senin bebeklerin adamı fena oynatıyo diyo bide hastayım bi öksürüktür gidiyo. Çok ilaç kullandığım için ilaç içmek istemiyorum. Iyi bi terlesem gecicek gibi. Kocişim geçen gün çilek almış söylemesi ayıp ay bi iyi geldi gözüm açıldı yaa çok rahat yiyebildiğim şeyler muz ve susamlı çubuk kraker. Yaz meyveleri istiyorum deli gibi ama maalesef yok normal yemek yiyorum sonra bulanti yüzünden tiksiniyorum. Çok acayip oldum. Karnım morun 50 tonuyla dolu. Malum kan sulandirici iğneler bu kadar sorun olması bizim sıpanın sağlıklı olduğunu gosteriyo tek tesellim bu. Malum ben iyiysem bebeklerim gitmiş oluyo çok uzattım kusura bakmayın hepiniz hamile kalın inşallah beni bekleyin anacım baaaayyy

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

Geçmiş olsun canım. Ama merak etme geçecek bu günler. Bende 6.haftadan 12.haftaya kadar çektim. Ama allahima şükürler olsun ki artık yiyip yiyip şişiyorum. Ins en kisa zaman da burada ki diğer kızlarda geçecek bu dönemlerden tüm dualarla yaninizdayiz

cnm 12. haftada mı iple çekeceğim:)

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…