Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

çok iiyim kuzummm eşimin ablası 15 yıllık ewli cocugu olmuodu bu ay 5. tüp bebeği yaptrdı we tutmuşşşş
çok sevindim MAŞALLAH ALLAHım kucağına sağlıkla alayı nasip etsin ...ne güzel mutluluktur şimdi onlar ve yakınları için......bende iyiyim işte aynı devam sabah kuşu akşamda uyku kuşu,lekelenme devam ediyor ama takmamaya çalışıyorum karışık hislerdeyim....

progestan mı kullanıosunn

korkmaa canım hiç nasip olacağa hiç bişe engel olamaz
haklısın cnm sende hamiş kalınca anlarsın cnm en ufak şey korkutuyor insanı yıllardır bu özlem var herşey yolunda gitsin diye bu sefer stres yapıyorsun ama tabiki nasip işi....miyomdan kaynaklı olabilir dedi hiç önemsememiştim ama ufacık şeyin yaptığına bak:))))bu arada 19unda benim kontrol seninde sonuç:)))))

aynenn canımm walla bu ay için doktorum ümitsiz ama bakalım oda nasipp

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

okuyanlardan ALLAH razı olsun ALLAH kabul etsin İNŞALLAH.............

DILEGI: sweet42(elif) Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..amin İNŞALLAH....

1---ezeleren(gülbeyaz)-------- fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
2---polyanna23(leyla)-------- 9999-fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150--OKUNDU
3---sweet42(elif)---------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1150
4----moonserose(ayşegül)-----fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--1400---OKUNDU
5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150
6---sevgi_16(özge)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150---OKUNDU
7---elalmami(lale)------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1400---OKUNDU
8---badefne(demet)----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)----1199

ah canım sorma hiç yapmazdı böyle gitmiyor bende üzerine gittim hiç yaptırmayayımda gör dedi bir daha açamadım konuyu okundu yazabilirsin canım ayeti
tmm cnm ekliyorum ,boşver ısrar etme demek yüzleşmek ağır geliyor zamana bırak birgün kendiliğinden bakarsın yaptırmış......

5---yasuyasu(aişe elif)---------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---1150--OKUNDU

tmm cnm ekliyorum ,boşver ısrar etme demek yüzleşmek ağır geliyor zamana bırak birgün kendiliğinden bakarsın yaptırmış......
bakalım beklemekten başka çarem yok bu gece uykum toplamda üçe bölündü üçündede bebekle ilgili kabus gördüm bebek düşünmeyi nasıl aklımdan çıkaracağım bilmiyorum

bakalım beklemekten başka çarem yok bu gece uykum toplamda üçe bölündü üçündede bebekle ilgili kabus gördüm bebek düşünmeyi nasıl aklımdan çıkaracağım bilmiyorum
O Zor işte ama bir şekilde kafayı o yoğunlaşmaktan kurtarmak lazım cnm.....sen çok inançlı bir insansın elbette sende biliyorsun zamanı var işte ama İNŞALLAH tez vakitte olurda hazırlıklar yaparken buluruz hepberaber kendimizi.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…