Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

arkadaşlar eğer kabul ederseniz katlım olursa dua başlayalım....fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).9999kez okuyalım her bir arkadaşa liste yapalım olur diyenler beğensin:))))bu cuma başlayalım...........evlat için okunuyormuş ne dersiniz........

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim ezeleren ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1-----------ezeleren-----------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
2-----------polyanna23------ fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3----------sweet42------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----------moonserose-------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5----------yasuyasu----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2500
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

bu arada elif miş doktorun adı yanlış yazmışım kuzum....
evet canım onun hakkındada nagehan hanım hakkındada iyi yorumlar okudum ayfer hanıma çok hevesli gittim ama resmen küstahlık yaptı soru sormama bile tahammülü yoktu dalga geçer gibi konuşmalar hele o sekreteri daha içeri girmeden hesaba çeker gibi hızlı hızlı konuşmalar dik bakışlar inan yarın zor gideceğim inşaAllah bu yazdıklarımdan utandırırlar

evet canım onun hakkındada nagehan hanım hakkındada iyi yorumlar okudum ayfer hanıma çok hevesli gittim ama resmen küstahlık yaptı soru sormama bile tahammülü yoktu dalga geçer gibi konuşmalar hele o sekreteri daha içeri girmeden hesaba çeker gibi hızlı hızlı konuşmalar dik bakışlar inan yarın zor gideceğim inşaAllah bu yazdıklarımdan utandırırlar
cnm gitme o zaman sekretere bende kıl olmuştum ama kadın öyle değildi sadece eşimle ilgili konuda beni uyardı o yüzden nedense ona biraz hislerim sıcak......beraber elifemi gitsek kuzu hem tanışırız da:))))

cnm gitme o zaman sekretere bende kıl olmuştum ama kadın öyle değildi sadece eşimle ilgili konuda beni uyardı o yüzden nedense ona biraz hislerim sıcak......beraber elifemi gitsek kuzu hem tanışırız da:))))
:) inşaAllah canım bende onu düşünüyorm yarında bir gideyim bakalım bir daha gitmyi düşünmüyorum ayfer hanıma

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim @@ezeleren (gülbeyaz)Arkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1-----------ezeleren-----------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
2-----------polyanna23------ fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3----------sweet42------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----------moonserose-------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5----------yasuyasu----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2500
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

süper bizde medipole gitmeyi düşünüyorduk.. önce doktora mı göründünüz? tavsiye edebileceğin doktor var mı? Bu arada çok teşekkürederim cevabın için:)
pahalıymış ya, benim esim 150ye yaptırdı 2 gün önce bakırköyde.. ne fark var acaba o kadar fiyat oynadığına göre..

X