Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

sağol canım teşekkür ederim doktora ilgili ve güler yüzlü denildiği için hevesli gitmiştim ama şu ana kadar gördüğüm en soğuk kadın doğumcu bana soğuk davrandı canım
onun dışında muayne etti adetin 10.günüydü sol taraftan yumurta oluşmuş yarına çatlar bu dedi üç gün üst üste değerlendirin dedi rahimin ters olduğunu söyledi çok şükür kist flan yok inşaAllah bu yumurtamla hamile olabilirim bu ay hsg istedi birde medipolde yapılıyormuş orda yaptıran varmı?
kuzum devlete git ücretsiz bir labaratuvara gönderir dünynı parasını alıyorlar ben devletin gönderdiği günü kaçırmıştım dışardan radyomarda 350 ye çekilmiştim 10 ay önce.....bu arada bende gidecektim ayfere ama senden duyunca bende vazgeçtim hiç uğraşamayız soğuk insanlarla helede yıllardır beklerken orada ebru hanıma gidelim bende ona gideyim olmazsa....

kuzum devlete git ücretsiz bir labaratuvara gönderir dünynı parasını alıyorlar ben devletin gönderdiği günü kaçırmıştım dışardan radyomarda 350 ye çekilmiştim 10 ay önce.....bu arada bende gidecektim ayfere ama senden duyunca bende vazgeçtim hiç uğraşamayız soğuk insanlarla helede yıllardır beklerken orada ebru hanıma gidelim bende ona gideyim olmazsa....
ayyyyyyy leyla abla ya süpersin kandada kesinleşti ya ay çook sevindim akşam eşimede anlattım kız leyla abla yoksa şu havuç suyumu işe yaradı akşam eşime sıkarken aklıma geldi bende içtim:KK70::KK70::KK70:

canım devlete gidip napıcam muayene ediyorlarmı tam anlamadım nasıl olcak bu ay çekileceğim yardımcı olurmusun?
ah sizin evde bayram havası vardır şimdi 3 yıldır beklenen bayram Allahım bizlerede hayırlısıyla nasib etsin hamişim duanı bekliyorum

kuzum bat 7 ile 9 arasıydı ama sancı ara ara oluyordu ezel aklıma soktu testte vardı yaptım böyle işte kanım da aynı akşam 356 idi İNŞALLAH dua edin sağlıklı bir gebelik olsun bende size dua edeceğim kuzum İNŞALLAH sizdende böyle güzel haber alacağız.......
canım salı günü tekrar gideceğim bakalım nasıl muamele edecek?ona göre yazarım sana

ayyyyyyy leyla abla ya süpersin kandada kesinleşti ya ay çook sevindim akşam eşimede anlattım kız leyla abla yoksa şu havuç suyumu işe yaradı akşam eşime sıkarken aklıma geldi bende içtim:KK70::KK70::KK70:

canım devlete gidip napıcam muayene ediyorlarmı tam anlamadım nasıl olcak bu ay çekileceğim yardımcı olurmusun?
ah sizin evde bayram havası vardır şimdi 3 yıldır beklenen bayram Allahım bizlerede hayırlısıyla nasib etsin hamişim duanı bekliyorum
devlete adet gününde kadın doğuma git ve rahim filmi çektireceğini söyle seni danışmadan gün alman için yönlendirecekler devletteki sekreterya sana adet bitimine randevu verecek anlaşmalı kuruma yönlendirecek ve ücrtsiz çekilecek kuzum......
bu arada dua istemişsin dua etmezmiyim sende katıl duamıza listeye ekleyeyim feti,h ilk ayetini okuyoz sırayla gönlündeki niyete......

arkadaşlar eğer kabul ederseniz katlım olursa dua başlayalım....fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).9999kez okuyalım her bir arkadaşa liste yapalım olur diyenler beğensin:))))bu cuma başlayalım...........evlat için okunuyormuş ne dersiniz........

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim @@ezeleren ARkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1-----------ezeleren-----------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
2-----------polyanna23------ fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3----------sweet42------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----------moonserose-------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5----------yasuyasu----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............

Son düzenleme:
cnm havuç suyu ve jel vesile oldu galiba ...ben iki üç gün içtim ama eşime adetten hemen sonra başladım yumurtlama bitene kadar eşim içti sende yap kuzum İNŞALLAH vesile olur......
canım bende yapıyorum eşime ay leyla abla hamilelikle ilgili hiç belirtin oldumu bu ay ?
kaç kere okkuyacağım ayeti kerimeyi ?

canım bende yapıyorum eşime ay leyla abla hamilelikle ilgili hiç belirtin oldumu bu ay ?
cnm benim günaydın belirti sadece son 2 gün biraz uyku isteği kuzum ......ama şu an uyku hali sık idrar göğüs ağrısı var kuzum......RABBİM sizede nasip edecek İNŞALLAH.....

KUZUM ayet sayısını bana sıra gelince vereceğim sana arkadaşlar belki okumuştur sırası gelince paylaştıracağım cnm....

günaydın ,hadi hayırlısı polyanna , güzel haberlerle inşallah. ben bu akşam tamamlayacağım adetleri,yarın bildiririm sana :KK66:

kuzum son adet tarihin neydi senin?birde doktora gittinmi?

sanırım unuttun canım,geçen cuma gittim doktora.5 haftalık,kesesi oluşmuş ama henüz canlanmamış dedi doktor. 10 gün sonra kontrole gittiğimde kalp atışlarını duyabilecekmişim inşallah. son adetim 5 aralıktı.

ayyy kuzum kafam karışık ne zaman gideyim doktora 4+3 benim ?
bence hemen git doktora,çünkü epeydir bebek istiyorsun ve bu yaşadıkların da gebelik belirtisi.ben adetimi 3 gün geçtikden sonra gebelik testi yaptım pozitif çıktı.ondan 3 gün sonrada doktora gittim.inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım

bence hemen git doktora,çünkü epeydir bebek istiyorsun ve bu yaşadıkların da gebelik belirtisi.ben adetimi 3 gün geçtikden sonra gebelik testi yaptım pozitif çıktı.ondan 3 gün sonrada doktora gittim.inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım
Çarşamba gidecem aradım doktoru cnm bu arada kanda kesinleşti cnm......

arkadaşlar eğer kabul ederseniz katlım olursa dua başlayalım....fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).9999kez okuyalım her bir arkadaşa liste yapalım olur diyenler beğensin:))))bu cuma başlayalım...........evlat için okunuyormuş ne dersiniz........

DILEGI: istediğim günahlarımın affı, sağlığımda hiç bir sorun çıkmaması ve hayırlı sağlıklı eşimle huzurla mutlulukla büyüteceğim evlatlarımın olması. Allahim @@ezeleren ARkadasimizin gonlundeki dilegini gerceklestir..dualarimizi sana gonderiyoruz hayirlarla kabul et rabbim..

1-----------ezeleren-----------9999 fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)
2-----------polyanna23------ fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500---OKUNDU
3----------sweet42------------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2500
4----------moonserose-------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)--2499
5----------yasuyasu----------fetih suresi ilk ayeti (İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen)---2500
katılıma göre arkadaşlara dağıtacağım liste başından başlayalım........

.......OKUYANLAR BANA İLETİRSE SEVİNİRİM.............
cnm değişiklik oldu sana yazdım kuzum 2500 tane ALLAH razı olsun........

X