Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım şimdi akıntı mesela oluyo ben peçete koyuyorum ve her namazda değiştiriyorum peçete mi değişiyim çamasırmı değişiyimm ? bide eğilirken felan kasıgım ağırıyo belim felan oturarak kılsam günah olurmu yoksa yine ayaktamı devam ediyim

akıntı geldiğinde ister peçeteye ister çamaşıra gelsin abdest bozulur yeni abdest alıp hemen namaz kılmak gerekir
ayakta durabiliyorsanız oturarak namaz olmaz farzlarını ayakta kıl canım sünnetleri ayakta kılmak zorunluluğu yok

Sütün geliyo mu? Bence kullanma. Bi konuda okudum hormonları duzenliyo diye bi ot kullanmışlar prolaktin olmuş 500 küsür nasıl dusurcekler bilmiyom valla... Prolaktin ilacı küçücük bişey düşün 0.50 mg 1 tableti. Ben o tableti ikiye bölüp yarısını pazartesi yarısını perşembe alıyorum :)
yok gülüm süt gelmiyor ama bu sızı yumurtlamada başlıyo adete kadar şüphelendim yani:))

yok gülüm süt gelmiyor ama bu sızı yumurtlamada başlıyo adete kadar şüphelendim yani:))
Önce yumurtladığın için sonrada adet yaklaştığı icin olmasin kıs :) prolaktinin yüksek olsa sütün gelir bebek olmadan süt olunca insanın siniri bozuluyo. Annem daha çocuk yok sütün var bide çocuk olsa fışkırır herhalde diyo :) kendisi sağıp sağıp lavaboya dökermiş de :KK70:

Önce yumurtladığın için sonrada adet yaklaştığı icin olmasin kıs :) prolaktinin yüksek olsa sütün gelir bebek olmadan süt olunca insanın siniri bozuluyo. Annem daha çocuk yok sütün var bide çocuk olsa fışkırır herhalde diyo :) kendisi sağıp sağıp lavaboya dökermiş de :KK70:
yok kuzum yine sıktım gelmiyo bişey birde bişey saracam tatlım bu saç dökülmeside hormonlarla alakalıymış doğrumu acaba tutam tutam hemen hemen 6 aydır bu da var....

bugun bi doktora gideyimde bakalım akşamada güzel planlarımız war öyle büyük bişeyler deilde ikmz kendi çapımızda eğlencez işte :)

X