Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hepinize 2015 yılında RABBİM hayırlı uğurlu sağlıklı ve mutluluk dolu güzel haberlerle bebeklerimiz ve eşimizle ailemizle birlikte geçireceğimiz günlere kapı açar İNŞALLAH AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN

kızlar hayırlı yıllarımız olsun inşallah ben 1 haftadır giremiyorum hastanede yatıyorum ohss oldum..transferim iptal oldu çok kötü zamanlardı inşallah rabbim bebeğime kavuştururda acısı öle geçer hepinizi öpüyorum

kızlar hayırlı yıllarımız olsun inşallah ben 1 haftadır giremiyorum hastanede yatıyorum ohss oldum..transferim iptal oldu çok kötü zamanlardı inşallah rabbim bebeğime kavuştururda acısı öle geçer hepinizi öpüyorum
canım çok geçmiş olsun bizde merak ettiik ohss ne demek oluyor bilmiyorum cahilim bu konularda inşaAllh tez zamanda hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

ohss ne canımm çok geçmişş olsunn hayırlısı inşallahh sen üzülme kendini çok sıkma tamammı senden önemli diil hiçbirşeyy canım benimmm

ohss ne canımm çok geçmişş olsunn hayırlısı inşallahh sen üzülme kendini çok sıkma tamammı senden önemli diil hiçbirşeyy canım benimmm
ohss fazla yumurta toplandığında yumurtalıkların su toplaması olayı sanki 6 aylık gibi oldum vajinaddan su aldılar şimdilik iyiyim kızlar rabbim neylerse iyi eyler dedim zaten evde yatıyorum inşallah sonucum iyi olur

ohss fazla yumurta toplandığında yumurtalıkların su toplaması olayı sanki 6 aylık gibi oldum vajinaddan su aldılar şimdilik iyiyim kızlar rabbim neylerse iyi eyler dedim zaten evde yatıyorum inşallah sonucum iyi olur
Insallahhh tatlim yaaa sen iyi oldaa gerisi muhim diil transferin erteleniyo dimi yani yerlestirme islemi sen iylesince mi olcak

evet canım erteleniyor öteki aya kaldı sizde ne var ne yok?
Canim benm 4 yumurtam olmustu 24 unde igne oldum 3 gun calistik sonra mola beklemedeyium bel ve kasik agrim cok oluyo igne yuzunden mi bide kremsi beyaz bazen sari akintim oluo normalmi ? 12. Gun kan testi yaptircam sabredemiom

Canim benm 4 yumurtam olmustu 24 unde igne oldum 3 gun calistik sonra mola beklemedeyium bel ve kasik agrim cok oluyo igne yuzunden mi bide kremsi beyaz bazen sari akintim oluo normalmi ? 12. Gun kan testi yaptircam sabredemiom
az daha sabret canım ya bişi kalmamış sonuçta ya bende çatlatma iğnesi oldum ama benim ağrım olmazdı inşallah sninki bebiş belirtisidir

az daha sabret canım ya bişi kalmamış sonuçta ya bende çatlatma iğnesi oldum ama benim ağrım olmazdı inşallah sninki bebiş belirtisidir
inşallahh bebiştirr canımm yaa değilsede dr gitcemm eşimde hayret ediyo yanii bu yan etkimi felan diee ama bakalım hayırlısı ak koyun kara koyun belli olcak ben yaptırırım diomda tırsarım gidemem dönerim hastahaneden geri

günaydın arkadaşlar.................hepinizin 2015 kucaklarında bebişleriyle bol bol fotoğraf çektirdiği bir sene olsun İNŞALLAH.....Bugün mevlit kandili rabbim tüm dua ve dileklerinizi kabul etsin hepimizi affetsin bu gece hatrına aminnnnn.

X