Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

leyla ablan geldiği zaman kulaklarından tavana asılcakhatta onun bi cezası daha vardı onuda halletmiş oluruz

Allah iyiğini versin güldürdün başka ne için cezası vardı?canım hatırlatmak istemem ama yazmak istersen eğer düşüklerin nasıl oldu kimyasal gebelik sonucumu başka bir problemmi vardı?

Allah iyiğini versin güldürdün başka ne için cezası vardı?canım hatırlatmak istemem ama yazmak istersen eğer düşüklerin nasıl oldu kimyasal gebelik sonucumu başka bir problemmi vardı?
başka topiklen aldattıydı bizi

cnm gebeliklerin ikiside normal. paşa paşa gebelikti walla ilkinde kese göründü öyle düştü normal dedik olur dedik. kime söylediysem bendede oldu dedi maşallah herkesde düşürmüş anamannem benim senden önce bi düşüğüm var deyince tmm dedik de bu seferki fena üzdü

benimde 2 düşüğüm var canım fakat kimyasal gebelik gerçekten çoğu hanım düşük olayını yaşamış oluyor hiç sıkıntı yapmamaya çalış canım aynı yaştayız sanırım benim 4 yıl olacak 3 yıldır istiyoruz sıkıntı yaparsak ileriye dönük olumsuzluk yaşarız dua dua dua

atlatmaya çalışıyorum işte kimyasal olunca araştırma yapılmıyo mu niye böyle oluyo diye? hiç bilmiyorum ondan soruyorum...

canım çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşaallah 10 yıl sonra normal gebelikmi peki sorun varmıydı yoksa sebebi bili
amin canım çok saol.tüp bebekle oldu canim sorun ben pko luyum okadar birde arada cikolata kistim olusuyodu ama bu gittigim doktor pko bizim icin avantaj dedi hicbirinide önemsemedi Allahimin izniyle oldu

Bi yerde okumatm
Hamilelikleen yarisi aslnda kimyasal fakat cogu kadn adetim gecikti ve agr bi adet donemi gcriorm diyerek anlamiolarms. O yzdn cok arastrma yapilcak gbi deil gorulme olasiligi bu kdr yuksekse eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…