Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bu aralar nekadar çok düşük yapan var Rabbim bizleri ve bebislerimizi korusun inş. Acaba değişen hava şartlarından falan mı ?
Bu kadar erken dusuklerin sebebinin hucresel bozukluklar oldugunu okumstm da Yani vucut sorunlu olabilck gebeligi kendi sonlandiriyomus. Ve yaygin biseyms , sadece her kadin fark etmiyo. Ama
Tabi ote yandan havalar sicak, acaba farknda olmadan fazla hareketlj mi gecio gunler Baska bi topikte havuc suyundan bahsediyordu bi arkadas. Tutunmasini sagliyorms bebisin. Gunde bi bardak havuc suyu icin diyordu. Aslinda denenebilir, hele de hamilelikten supheleniliyorsa ya da dogrulandiysa allah hepimze bebis nasip etsin ve onlari korusunnnn

o gebelikler sonlanmazsa kesin ağır engelli doğarmış yada doğsa bile yaşayamazmış. benim en büyük tesellilerimden biri bu. tabi eğer pıhtılaşma gibi bi sorun yoksa.... doktorum öyle demişti

Reactions: BBD
Kizlar gunaydin.ben sadece destek amacli yazdim buraya.hepiniz tek tek dualarimdasiniz.Allah hepinizin gonlune gore saglikla bebisler versin.burnunuza o mis kokuyu tattirsin.

Mrhb bende 6 aydir deniyorum yas 29 bat 25 agustus benide Listeye eklermisin.bu ay incir kuru yaptm bakalm :)

Kizlar gunaydin.ben sadece destek amacli yazdim buraya.hepiniz tek tek dualarimdasiniz.Allah hepinizin gonlune gore saglikla bebisler versin.burnunuza o mis kokuyu tattirsin.
Tesekkurler,) anlasilan o duyguyu tatmissin coktan allah hep beraber saglkkli uzun omurler versn ailene darisi da bizlern basina tabi

Tattlim benim umutlar ekime kaldi .ekimde tekrar klomene baslayacagim.agustos ayinda esimle ayriyiz. Bat 12 eylul diye yaz istersen ama simdiden sonuc negatif.
hemnen umudu kesme Rabbim büyük hiç belli olmaz....klomeni bende 2 aydır kulanıyom çok şükür bir yan etkisi görünmüyo faydalı olur inşallah cnm....

OTE="polyanna23, post: 36533482, member: 570048"]hoşgeldin cnm hemen ekliyorum umarım listemize sen uğur getirirsin:)))[/QUOTE]
İns Bende mutlu haberi alirim tabi topikteki herkeste amiiiiiiiiinnnnn ins

Amin canım inş Rabbim en kisa zaman da hayırlı bebisler nasip eder bizlere de. Evet havuç suyunu bende duydum. Bakalım bidaki ay meyve sıkacağı alıp yapmayı düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…