Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canlar kusura bamayın int firması bizi deli etti çok sık arıza veriyo 2 günden öncede yapmıyolar bu gidişle değiştireceğiz....
yeni adaylar ve eski okunmuşları okuyamadım bugün okur liste eklemeleri yaparım hepinizi çokkkkkkk öslediiiiimmmm

Canim tatile gitmek kim biz kim tam busene gidecektik gorumcemin evlenesi geldi.eylulun ilk haftası memlekete düğüne gidicez. Artık orda koçişle kavga etmekten bebek yapmaya fırsat olmaz canım artık ekime kaldı; )
sormayın kızlar yine evde rahat yazamıyom o yüzden:)))iş yoğundu bugünde tatilmiş ona pazartsi rahatlıkla sizinim:)))

Merhaba Kızlar İnşallah bu topikte bana uğurlu gelir.
bekleyişimin 5. ayı şimdilik hiç bir kür yapmadım. sadece folik asit içiyorum. bir seneden sonramı kürlere başlamalıyım.
bir iki defa yeltendim kür yapmaya , eşimle tartıştık. kürlerle uğraşınca stres yaptığımı düşünüyor.
cnm hoşgeldin topiğimize adet tarihini yaz listeye ekleyeyim olurmu?

Bu aralar nekadar çok düşük yapan var Rabbim bizleri ve bebislerimizi korusun inş. Acaba değişen hava şartlarından falan mı ?

X