Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

bilen arkadaşlar cevaplayacaktır benim bilgim yok malesef bu tahlilleri sadece bir kez yaptırdım....adet düzenim yumurtlamamın normal olduğundan belki bir daha istemedi doktorlar bende yeniden yaptırsammı diye içime kuşku düştü şimdi:S

off leyla abla dünden beri moralim çok bozuk nasıl uyuduğumu bilmiyorum geç saatlere kadar nette araştırdım çok kötü estradiol düşüklüğü östorejen eksiliği demek oluyormuş saç dökülmesi ,idrar yolu enfeksiyonu,cilt kırışıklığı,kalp çarpıntısı,cinsel isteksizlik kısacası kadını bitiriyorsabah saraçoğlu hocayla görüşmek için telefona sarıldım artık kendisi görüşmüyormuş telefondaki bayan biz cevap verebiliyoruz dedi tester dişli aslan pençesi kürünü önerdi bu gün ona başlayacağım
sizlere tavsiyem bir kereyle kalmayın bu tahlilleri yineleyin

cnm neyseki dermanı var .....Bu belirtiler sende varmıydı peki...bu arada benim yengemde östorejen eksikliği vardı hatta bana kadınlık hormonum eksik demişti ilaç kullandı bu ay hamiş... tüylenme falan da vardı hatta.....

leyla abla 2 aydır neredeyse bişey yapamıyoruz çünkü ben idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum geçen ay tahlil yaptırdım sistitten şüphelenerek:)kalbimde son 1 haftadır geçmeyen çarpıntımda var saçlarımda dökülmede arttı ve ben bunların sebebini dün anladımmenapoza yaklaşmak oluyormuş of of nasıl erteledim en son 1 sene önce gitmiştim

üzülme cnm benim daha yaşın çok genç hormonlar bazen böyle oyun oynar şimdi tedaviyle düzelir emin ol....

Kızlar ben geldim kırmızılar geldi ama kist gitmiş ve aşılama ya geciyoruz Rabbim hayırlı etsin inş. Buarada ben bu ay preseed jel kullanmıştım ateş basması ve mide bulantısı yapan oymuş neyse hersey nasip

bende 2 buçuk ay oldu preseed kullanmaya çalışıyorum idrar yolu enfeksiyonu oldum sistit preseed yaptı diye düşünüyordum ama e2 düşüklüğündenmiş
hayırlı olsun canım hayırlı haberler ver bize inşaAllah ikinci aşılamamı olacak ?

Evet canım 2.asilamam olacak ve inş son olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…