Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

adetime çok var daha o yüzden kafam karışık varya bi olsun size çok dua edecem müslümanın müslümana duası kabul olurmuş
RABBİMMMM SEN HAYIRLISIYLA NASİP ET ...

adetime çok var daha o yüzden kafam karışık varya bi olsun size çok dua edecem müslümanın müslümana duası kabul olurmuş
RABBİMMMM SEN HAYIRLISIYLA NASİP ET ...
hayırlısı canım.. bende öyle olmuştu umarım sendede öyle olur.. ama çokta kaptırma negatif olursa üzülmeni istemem..

---yesimtn---------------------------29 EYLÜL------------------beklemede
---tzm--------------------------------30 EYLÜL-----------------beklemede--35
---alerjik nane---------------------9 EKİM----------------------beklemede
---elalmami-------------------------15 EKİM----------------beklemede--28,5
hadi güzel haberlerle gelin ya.....................

lale hiç gecikirmi böyle yani düzensizmidir bir de belirtin varmı....nolur hamiş ol
Canim ilaç falan kullanmazsam hiç gecikme olmaz bu ay ilaç falan kullanmadım. 3 gündür mide bulantısı var.kasıklarim ağrıyor.bide sürekli agzimda Ruj tadı var Hayır olsun bakalim

AY HADİ inşallah kuzum ALLAH hayırlısıyla bebişinin haberini vermeyide nasip etsin....test yaptır kuzum ?
Amin canım inş. Malesef test yaptiramam pazartesiye kadar. Kardesimin bebeği oldu oraya geldim.yengem sezeryan yatıyor bende bebekle ilgileniyorum ancak yarın evde test yaparım artık çıkarsa çıkar bakalım :)

Amin canım inş. Malesef test yaptiramam pazartesiye kadar. Kardesimin bebeği oldu oraya geldim.yengem sezeryan yatıyor bende bebekle ilgileniyorum ancak yarın evde test yaparım artık çıkarsa çıkar bakalım :)
hadi hayırlısı kuzum bizi haberdar et ama....yiğeninle gelsin mucizen İNŞALLAH......Bende bugün heyecanlıyım eşim 3 adet muhteşem üçlü diye portalda yer alan vitaminleri kullanmak için satın aldı bakalım çok ümitlendim.....

Ins muhteşem 3lü ile ilk ayda hamile haberlerini alırız canım. Ama hamile olduğunu öğrenen kaçıp gidiyor topikten

ewet canım ilk olcak hatırlıomusun sormuştum sana bunları alsam kullansam die sende doktora danışmadan alma demiştn doktor kendi werdi :)
kız bu doktor işinin ehli belli ve insanın içine doğan da oluyor...hatırlıyorum sorduğunu .....ayyyyyy senin içinde kendim içinde çok umutlandım şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…