Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hayırlı sabahlar hanımlar ne oluyor yahu bizim topiği 3.sayfada buldum yapmayın böyle nerelerdesiniz hani birbirimize moral umut olacaktık?

ben 37. gun olmustum.
inşallah bende olurum

cnm 1 haftadır uykularımda hep rüyalar uyanamıyorum inan rüyalardan hiç böle olmamıştı....rüya görürüm ama bu kadar yoğun karışık hatırlamadığım ve uyanamadığım rüyalar ilk defa oluyo şaştım innan.....
hayr olsun canım...

hayırlı sabahlar hanımlar ne oluyor yahu bizim topiği 3.sayfada buldum yapmayın böyle nerelerdesiniz hani birbirimize moral umut olacaktık?
günaydın kuzum nasılsın?

inşallah bende olurum

hayr olsun canım...

günaydın kuzum nasılsın?

çok şükür canım beklemedeyim işte e2 hormonum düşük çıktı testere dişli asaln pençesi yapıyorm günde iki kez koltuklarımı silcektim girişmeden bir bsksyım kızlara dedim ama topiği 3.sayfada bulunca şaşırdımo_O
sen nasılsın canım ameliyat ne zaman?

çok şükür canım beklemedeyim işte e2 hormonum düşük çıktı testere dişli asaln pençesi yapıyorm günde iki kez koltuklarımı silcektim girişmeden bir bsksyım kızlara dedim ama topiği 3.sayfada bulunca şaşırdımo_O
Allahım şifa versin canım.. hafta sonu pek uğrayamıyoruz ya ondan 3.sayfaya düştü sanırım bugun toparlarız :)

Canım ameliyat belli değilde adet olunca dra gitcektim olmadım daha 24e kadr olmazsam gene gidicem artık o zaman belli olur heralde

Eweet ezelim yaaa hamdolsun Rabbim tum isteyenlere nasib etsin insallah. Daha cok yeni kese gorundu dun. Iki haftaya Rabbim nasib ederse kalpatislarini duycam . Insaallah
canımmm o kadar sewindim kii waryaaa çok şükürr hayırlı olsun kuzum inşallahh sıkıntısz bi şekilde dünyaya gelir bebeişin sağlıcakla darısı bize olsun dua et bizim içinde çok sewindim yaaaa wallaaaa :rolleyes::rolleyes::KK71::KK36:

canımmm o kadar sewindim kii waryaaa çok şükürr hayırlı olsun kuzum inşallahh sıkıntısz bi şekilde dünyaya gelir bebeişin sağlıcakla darısı bize olsun dua et bizim içinde çok sewindim yaaaa wallaaaa :rolleyes::rolleyes::KK71::KK36:
hamile olanları duyunca seviniyorumm umudum dahada çoğalıyor çok şükür rabbimize

X